ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Серия кремов для бритья АРКО

Перейти донизу 
+11
Toivo
Сергій (Вінниця)
noc
zabor
Oleksii
Vladislav
Prometheus
Alter ego
STEEL
Денис К.
Driller
15 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 16 Груд 2017, 17:51

Крем для гоління ARKO Men Shaving Cream HYDRATE (Зволожуючий)
Сайт виробника

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Крем у пластиковій тубі з контролем першого відкриття (фольга з язичком). Кришка на різьбі, має пласку поверхню; тюбик стійкий.

Маса: 65 г
Об'єм: 61 мл
Ціна: ~20₴ / $0.75

Піна за показниками достатня для гоління, без фану: ковзка в міру, на "залік"; вкриває добре; ефект післяковзання майже відсутній; дрібні порізи втамовує.

Аромат чистоти, мильно-банний, легкий, неприродній, хімічний. Можливо, вдалині відчувається зелена ялинкова шишка, але вкрай нечітко, може то й фантазія. Щось є таке, від чого можна точно сказати, що це запах саме ARKO, його не сплутаєте, наприклад, з болгарським кремом.

Для моєї шкіри цей крем ніби ядерна війна: ментоловий епіцентр вбиває відчуття обличчя, подальші зони враження складаються зі стягнутої на один розмір шкіри, яка на дотик ніби папір — суха, шорстка ще й гаряча. Спеціально повторював без гоління, тільки нанесення піни тричі — ефект стало підтверджується. Апокаліпсис залагоджує [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], але нашо ті війни у себе під носом. А шкода, крем був би прекрасним подорожнім супутником бо недорогий і неважкий.

Склад:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Денис К.
Постоялець
Постоялець
Денис К.


Повідомлень : 502
Репутація : 103
Дата реєстрації : 08.11.2017

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 16 Груд 2017, 20:18

Ну и гадость этот крем.

KHSN Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 16 Груд 2017, 21:18

Денис К. пише:
Ну и гадость этот крем.
У вас подібний відгук про цей крем? Можливо, ви користувалися іншими кремами ARKO, як вони вам? Я от ще Sensitive спробую незабаром.
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 688
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyНд 17 Груд 2017, 09:05

я смылил 2 (сенситив и комфорт) и добиваю сейчас перформанс.
Больше всех понравился комфорт. Имеет цитрусовую нотку, которая не очень ярко выражена, приятный в целом.
Сенситив мне пощипывал иногда, да и запах так себе. Где-то там далекооо лаванда на поезде проезжала и привет передала с окошка. В основном, мыльный запашок. О том, что он с лавандой я понял только тогда, когда попробовал спиртовый бальзам сенситив)
Перформанс имеет запах, который очень трудно описать. Мне он не очень нравится в принципе.
Скупил все 6 видов кремов, попробую всё что есть. Пока что лидер Комфорт)

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Денис К.
Постоялець
Постоялець
Денис К.


Повідомлень : 502
Репутація : 103
Дата реєстрації : 08.11.2017

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyНд 17 Груд 2017, 10:47

Пробовал эти кремы ещё с середины девяностых,но...Мыло Арко ещё да,пользоваться можно.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyНд 17 Груд 2017, 18:38

На початку свого класичного гоління користувався кремом Arko Comfort, позитивні спогади, порівняно краще ніж піна з балона (nivea, gillette). Звісно крем Arko поступається Proraso та іншому милу але про що говорити при вартості ~20₴ / $0.75, якісний продукт за малі гроші.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Денис К.
Постоялець
Постоялець
Денис К.


Повідомлень : 502
Репутація : 103
Дата реєстрації : 08.11.2017

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyНд 17 Груд 2017, 18:44

Из дешёвых аналог Арко-это болгарские кремы(очень и очень хороши) Компасс, Топ-тен и пр.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyПт 29 Груд 2017, 10:25

Дав цей крем (ARKO HYDRATE (зволожуючий, зелений)) на затест приятелеві. Поганяв він його два рази і приніс назад, більше не хоче.


Ментоловый холодок терпимый, бриться можно. После бритья стягивает кожу, несильно. Потом начинает нестерпимо печь, лицо прям горит. Выдержал 10 минут, потушил бальзамом лореаль.
Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyПт 29 Груд 2017, 23:06

ARKO отличная марка, и крема для бритья, и крема после бритья. В ассортименте, свое можно подобрать. И цены пока нормальные.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 30 Груд 2017, 12:33

Prometheus пише:
ARKO отличная марка, и крема для бритья, и крема после бритья. В ассортименте, свое можно подобрать. И цены пока нормальные.

Поки що, конкретно по цьому крему назбиралося три негативні відгуки проти жодного нейтрального або схвального.
Із зацікавленістю чекаю на відгук дописувача STEEL.

Зі свого власного досвіду, не стану абсолютизувати її відмінність. Але, безумовно, під тією маркою виробляється багато чого, і, навіть, за свою ціну. Певно, то тема окремих чисельних топіків (тем).
Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyНд 31 Груд 2017, 15:12

Только что выбрился с данным кремом. Пена, скольжение, после скольжение, все на отлично. Запах как и все ARKO, мыло мылом. Раздражений нет. Новогоднее бритье на отлично.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vladislav
Частий гість
Частий гість
Vladislav


Повідомлень : 78
Репутація : 21
Дата реєстрації : 08.11.2017
Звідки : Таврійськ

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyПн 01 Січ 2018, 11:44

За все время бритья перепробовал все прелести, за эти деньги очень хорошие крема.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСр 03 Січ 2018, 15:27

Маю в колекції кілька кремів Арко. Саме цей крем запахом сподобався найбільше. Ковзання краще у Perfomance, у якого запах схожий на Hydrate, але слабший.
Плюсом цього та інших кремів Арко є відсутність у складі сульфатів і парабенів (хоча останні є у Comfort).
Постійно бритися цими кремами (Арко) не дуже хочеться, якщо на полиці є більш "смачні" варіанти. Але інколи для різноманітності, в дорогу чи для новачка у мокрому голінні - хороший варіант, та ще й за такі гроші.
В будь-якому випадку - все індивідуально.

WetShaver та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 688
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 13 Січ 2018, 09:00

Driller пише:

Із зацікавленістю чекаю на відгук дописувача STEEL.


Вот и добрался до этого крема. Запах химозный, не понял его вообще, но это какой-то "арковский" запашок, ничего против не имею даже. А скольжение и тд на уровне всех арко - тут все 4  (сенситив, комфорт, перформенс и гидрейт), которые я пробовал, ничем не выделяются особо. Чем он меня подкупил и порадовал? А тем, что я люблю ментол :D моя кожа его отлично принимает и всегда ему рада. Короче, теперь по запаху (если вообще стоит их запах особо оценивать) лидер у меня так и остаётся Комфорт (цитрусик такой весёленький), а вот по бритвенным свойствам на 1 место вырывается этот Гидрейт.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 13 Січ 2018, 11:45

STEEL пише:
Driller пише:

Із зацікавленістю чекаю на відгук дописувача STEEL.


Вот и добрался до этого крема.

Дякую! А мені у Арко навіть Сенсітів не зайшов. Вже ж і ментолу нема, й аромат натяковий "лаванда здалеку". Певно, у всіх є компонент, який стягує і скажено сушить мені шкіру. Стає на дотик як теплий папір шорстка.
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 688
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 13 Січ 2018, 21:51

Driller пише:
Дякую! А мені у Арко навіть Сенсітів не зайшов. Вже ж і ментолу нема, й аромат натяковий "лаванда здалеку". Певно, у всіх є компонент, який стягує і скажено сушить мені шкіру. Стає на дотик як теплий папір шорстка.

Жаль что не получилось подружиться вам с ними. Видимо, кожа требует чего-то помягче и ласковее

Мне по холоду крема Арко морду лица тоже подсушивают и подпекают иногда, а вот по жаре вообще отличненько идут (но я бреюсь каждый день, потому зимой лёгкое шелушение вообще не удивляет). Но! Именно из-за ментола у меня после Гидрейта были только приятные впечатления. Вот какая-то магия ментола прям. Так что, любители холодных ощущений вроде меня, вам сюда))
Вспомнил я запах: так пахнет гель/пена из балона от Арко :D

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 24 Лют 2018, 13:52

Давно я его использовал, помню что запах был похож на банный, запах чистоты, да химозный. Я как раз слазил с баллонов . Купил в watsons или ещё он тогда назывался DC , не важно, значит купил помазком барсук, за 60 грн. И начал с Арко бриться по людски.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Крем понравился, но это единственный из Арко, который я пробовал.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
noc
Частий гість
Частий гість
noc


Повідомлень : 66
Репутація : 23
Дата реєстрації : 08.02.2018
Вік : 41
Звідки : Вінниця

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 24 Лют 2018, 15:59

zabor пише:
Давно я его использовал, помню что запах был похож на банный, запах чистоты, да химозный. Я как раз слазил с баллонов . Купил в watsons или ещё он тогда назывался DC , не важно, значит купил помазком барсук, за 60 грн. И начал с Арко бриться по людски.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Крем понравился, но это единственный из Арко, который я пробовал.

Ви впевнені, що то барсук? Я теж такий помазок також купував в Ватсонс, здався мені синтетикою і розвалився через 3 місяці (майже половина шерсті випала) залив я його термоклеєм і зараз він у мене електроніку від пилюки чистить.
Повернутися до початку Перейти донизу
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyСб 24 Лют 2018, 17:04

noc пише:
Ви впевнені, що то барсук?
Конечно синтетика, там от натурального ворса только по краям,, внутри спрошная твердая синтетика, аж блестит. Но писали что барсук и что сделан в Китае.
Такой помазок и вражине не посоветуешь.
P.S. Но я ж говорю, опыта не было тогда, с балонов переходил и не всматривался в ворс, потом только когда кабана купил себе, понял что к чему.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій (Вінниця)
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 58
Репутація : 8
Дата реєстрації : 06.03.2018
Вік : 34
Звідки : Вінниця

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyВт 06 Бер 2018, 10:43

Хочу написати свою думку про крема Арко.
Як на мене - ціна на усі крема Арко занижена, через це і трохи негативне сприйняття даних кремів як "ширпотребу". От якби вони випускались у металевій тубі і коштували не по 17грн, а по 50-70 - думаю, тоді б їх вважали б гарним продуктом :)
В Італії, наприклад, крема Арко (100мл) коштують як і Прорасо - по 3 євро.
В США на форумах про них тільки гарні відгуки.
Висновок один - потрібно оцінювати продукт не за його бренд, чи ціну, а за його роботі властивості.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Toivo
Бувалий
Бувалий
Toivo


Повідомлень : 218
Репутація : 357
Дата реєстрації : 09.05.2018
Вік : 55
Звідки : Одесса, Harjumaa (Eesti)

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyВт 15 Травень 2018, 18:42

Доводилось бриться таким. Всё нормально, не т эффекта прямо ужас-ужас. Правда, на лице непосредственно его не взбивал — я предпочитаю готовить пену в чаше... Ну да, ментол и в Прорасо ментол...
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyНд 20 Травень 2018, 13:06

Заюзал сегодня Arko Cool (думаю, тему стоит переименовать, объёдинив здесь всё семейство кремов Арко). Вполне себе ничего крем! Правда, у 3-му проходу чуть припекало (Fatip Piccolo, однако). Раньше тащился от его запаха (теперь я более разбалован Табаком и Каро) - именно этот запах мне напомнил старые времена, когда дед взбивал мыло в чаше - подозреваю, что Детское - но запах ну очень похож! За свою цену - хороший крем.

Акулов та Олександр Lutsk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vladimir
Новачок
Новачок
Vladimir


Повідомлень : 10
Репутація : 1
Дата реєстрації : 27.05.2018

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyВт 29 Травень 2018, 21:37

Арко откровенно не зашел. Бритьё не комфортное.
Повернутися до початку Перейти донизу
arsonist
Бувалий
Бувалий
arsonist


Повідомлень : 208
Репутація : 44
Дата реєстрації : 21.11.2018

Серия кремов для бритья АРКО Empty
ПовідомленняТема: Re: Серия кремов для бритья АРКО   Серия кремов для бритья АРКО EmptyПн 26 Лист 2018, 21:22

Согласен насчет,цена-качество один из лучших.

Акулов та Олександр Lutsk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
 
Серия кремов для бритья АРКО
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Пена для бритья
» Мыло для бритья от AR
» ПОМАЗОК ДЛЯ БРИТЬЯ HJM 41 H 14
» Мыло для бритья Cella
» Крем для бритья Weleda

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: