ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Мыло TABAC ORIGINAL

Перейти донизу 
+52
all75
Meo
Ігор Стетхем
clint
lightheadedness
Wolfskin
stanislav-q
creativeresponse
razorblade1989
ПВА
Олександр Lutsk
Jeemye
Alex
fran.ivan.ua
m-2020
Shave Master
serhii_B
Влад Бежик
ARTURIUS
турист
Kitten911
alexzu37
uncle187
egoist
ditrih_
Kozachok
STEEL
andreyv1979
Proklus
kudesnikRu
Янеж
Віталіk
Sm1tty
Vlad_Med
Изотовец
vates
brawl
Roman2020
trimmer
Mel
victor_berd
РустВр
andrew_ADK
BigRedCat
Саша Кавун
Олександр Тернавский
bsv1977bsv
Александр Домченко
Prometheus
dimka
Стас
Ruslan
56 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступний
АвторПовідомлення
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСр 27 Травень 2020 - 10:58

Roman2020 пише:
А можна зробити піну рукою на лиці, чи обовязково помазок?
Зі стіку буде складно це зробити. Є спеціальні крема й гелі для гоління без помазка, вони не піняться.
Хоча кому як.., можна й борщ без ложки їсти.  ;)

Aviator Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСр 27 Травень 2020 - 11:17

Спасибо камраду Aklex за возможность опробовать мыло! Запах очень приятный и держится на коже. Скольжение и пост-скольжение радуют. Всем добра.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСр 27 Травень 2020 - 12:42

Roman2020 пише:
А можна зробити піну рукою на лиці, чи обовязково помазок?
При желании все можно :D . Но помазком удобней.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman2020
Новачок
Новачок
Roman2020


Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.05.2020
Звідки : Дніпро

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСб 30 Травень 2020 - 23:06

Для мене цей форум як ковток чистого повітря)))) :cheers:
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyНд 31 Травень 2020 - 10:55

Roman2020 пише:
Для мене цей форум як ковток чистого повітря)))) :cheers:
Дышите полной грудью Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 3387126096
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyВт 16 Черв 2020 - 10:08

От дивлюсь я на наші SOTD - Мильні засоби від бренду maurer and wirtz виглядають дуже стильно і фотогенічно на світлинах, "базару нема" :-); але я все ж таки не перестаю диву даваться яка армія прихильників у цього бренду, враховуючи а)його однозначну олдскульність аромату, б)специфічність аромату в) високу ціну. Вже майже 70 років Tabac Original не сходить з наших "чартів". Пережив майже всі класичні бренди (ну хіба 4711 і з натяжкою можна Old Spice Original залишити).  :queen: Не подумайте, що я хейтер Tabac Original, навпаки я захоплююсь цим феноменом, хоч мені особисто він не зайшов.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyВт 16 Черв 2020 - 14:02

У этого мыла самый мощный аромат среди тех, что пробовал. Может быть поэтому оно так запоминается?
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyВт 16 Черв 2020 - 14:25

brawl пише:
От дивлюсь я на наші SOTD - Мильні засоби від бренду maurer and wirtz виглядають дуже стильно і фотогенічно на світлинах, "базару нема" :-); але я все ж таки не перестаю диву даваться яка армія прихильників у цього бренду, враховуючи а)його однозначну олдскульність аромату, б)специфічність аромату в) високу ціну. Вже майже 70 років Tabac Original не сходить з наших "чартів". Пережив майже всі класичні бренди (ну хіба 4711 і з натяжкою можна Old Spice Original залишити).  :queen: Не подумайте, що я хейтер Tabac Original, навпаки я захоплююсь цим феноменом, хоч мені особисто він не зайшов.


Класика.
Звісно, якщо аромат не заходить - то варто уникати.

А от щодо ціни цікаво: яке мило з цими ж робочими властивостями є дешевшим?

Алексей V Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyВт 16 Черв 2020 - 17:39

На мой взгляд учитывая расход этого мыла то сложно его назвать дорогим, вполне даже бюджетно.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Алексей V та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСр 17 Черв 2020 - 9:32

Изотовец пише:
На мой взгляд учитывая расход этого мыла то сложно его назвать дорогим, вполне даже бюджетно.
Мав на увазі "дороге як для масмаркетового продукту", хоча згоден, ціна відносна, можна цей пункт видалити
Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Вер 2020 - 21:42

Камради, порадьте. Якщо я надаю перевагу взбиванню піни прямо на обличчі - варто пробувати це робити з милом, чи однозначно лише крем у тубі? Якщо варто - то достатньо помазком замоченим поєлозити, чи треба мило теж гарячою водицею окропити? Наскільки воно буде пінитись на обличчі, якщо формат мила а не крему?
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2020 - 0:11

Я з табаком використовую "метод Марко". Кабанячий помазок після відмокання, майже не струшуючи (тільки дати трохи стікти) - просто на брусок. 30-50 сек роботи в банці, поки не піде густа "прото-піна", і на обличчя. Завжди прекрасний результат.

razorsedge, Peshek, Vlad_Med та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 35
Звідки : Харьков

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2020 - 19:35

Не могу сказать за стик, но с мылом нет проблем со взбитием вообще, имхо хватает буквально несколько раз крутануть помазком чтобы было всё в пене. Так что не вижу проблем использования мыла для взбития на лице. Видео смотреть с 4й минуты.

Романюк, Vlad_Med та Aviator Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2020 - 20:18

vates пише:
Я з табаком використовую "метод Марко". 
Дякую! А чому так називається?))
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyПт 25 Вер 2020 - 23:46

vlad_med пише:
vates пише:
Я з табаком використовую "метод Марко". 
Дякую! А чому так називається?))


Прошу! 

За іменем відомого користувача з найбільшого ветшейверського форуму, який виклав розгорнутий опис цього методу.
Власне метод (за його словами) є досить поширеним серед італійський голярів

Peshek та Vlad_Med Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 818
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyПн 12 Жовт 2020 - 21:04

Захотів порадувати себе милом Tabac Original в керамічній чаші, сходив в barbercompany (Львів). а там мені сказали дивну річ, що його вже нема і небуде, оскільки фірма Maurer & Wirtz лінійку Tabac Original припинила виробляти. 
На makeup вже зявилося в чаші але воно по фото не таке.
Хтось щось чув про припинення?[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyПн 12 Жовт 2020 - 21:29

На нотино ще таке[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyПн 12 Жовт 2020 - 23:51

Віталіk пише:
Захотів порадувати себе милом Tabac Original в керамічній чаші, сходив в barbercompany (Львів). а там мені сказали дивну річ, що його вже нема і небуде, оскільки фірма Maurer & Wirtz лінійку Tabac Original припинила виробляти. 
На makeup вже зявилося в чаші але воно по фото не таке.
Хтось щось чув про припинення?
Фото на мэйкапе в старом дизайне.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyВт 13 Жовт 2020 - 8:41

[quote="Віталіk"]сходив в barbercompany (Львів)
Везёт же людям..можно сходить, понюхать всё лично, посмотреть ..

Саша Кавун, Акулов, vicbro та Mel Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyПт 15 Січ 2021 - 20:22

Решил чуть освежить тему, хоть у меня и не стик, как в названии темы, свежими фоточками. Хочу сказать, что чаша не выскальзывает из рук. Мне даже показалось, что её диаметр книзу чуть больше на какой-то миллиметр-два, что ддобавляет ухватистости. Понравилось так же наличие в чаше четырёх выступов. Само дно тоже не плоское, а в виде сферы, вогнутой вовнутрь чаши (на фото не очень хорошо, но видно). Я решил не замачивать всё мыло, а отрезал чуток ножом и залил водой, пока ходил в душ. Работал помазком DSCosmetics T4 с узлом 26 мм и короткой ручкой. Было тесновато, но не критично. Пена получилась не очень. У мыла Fine мне нравится больше (надо будет, ради справедливости, взбить Fine таким же образом в этой же чаше. Брал в NOTINO за 350 грн. (сегодня, кстати, 320!)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Peshek, РустВр, Proklus, Янеж та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 1:22

А если его вообще не вытаскивать, а так прямо в чаше и взбивать?
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 9:21

Андрей пише:
А если его вообще не вытаскивать, а так прямо в чаше и взбивать?
Вообще, так и надо. Я просто хочу ещё и чашу эту опробовать с другим мылом. И, кстати, сухое мыло, если оно не понравилось, допустим, можно будет проще продать. Ну а у меня на хранении будет - у меня кроме Tabac ещё три мыла Fine в ротации. И все их люблю)
Повернутися до початку Перейти донизу
kudesnikRu
Бувалий
Бувалий
kudesnikRu


Повідомлень : 352
Репутація : 201
Дата реєстрації : 19.06.2018
Звідки : Боярка, Киевская область.

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 10:22

Мыло Табак мой фаворит. Собирался на днях, приобрести в оригинальной керамической банке.
Но посоветовавшись с бывалыми, передумал. Оттолкнуло то, что крышка не завинчивается на резьбе. Говорят она не плотно закрывает банку, и со временем интенсивность аромата уменьшается.
Поэтому решил, и дальше хранить мыло не в оригинальной банке, но с винтовой крышкой. Мылу около года, а интенсивность аромата не уменьшилась. :)

Armadilla Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 12:39

Да, крышка не плотная и болтается. Сама чаша меня приятно удивила. Приятная штука. Думаю, кабанистым помазком работать в ней очень удобно. Возьму в следующий раз Yaqi Purple Haze - он удобней для чаш, узел 24 мм.
Повернутися до початку Перейти донизу
Proklus
Бувалий
Бувалий
Proklus


Повідомлень : 474
Репутація : 177
Дата реєстрації : 28.09.2019
Звідки : Херсон

Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL    Мыло TABAC ORIGINAL  - Сторінка 2 EmptyСб 16 Січ 2021 - 19:58

kudesnikRu пише:
Мыло Табак мой фаворит. Собирался на днях, приобрести в оригинальной керамической банке.
Но посоветовавшись с бывалыми, передумал. Оттолкнуло то, что крышка не завинчивается на резьбе. Говорят она не плотно закрывает банку, и со временем интенсивность аромата уменьшается.
Поэтому решил, и дальше хранить мыло не в оригинальной банке, но с винтовой крышкой. Мылу около года, а интенсивность аромата не уменьшилась. :)
Именно так, поэтому на осенне-зимний сезон это мыло у меня живет в родной керамической белой чаше, а весной уходит на "консервацию" в стороннюю банку с резьбой. Ведь ощущения от использования этого мыла в родном тигеле должны быть аутентчными и эстетически полными, как задумано авторами-производителями. Имхо

al та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мыло TABAC ORIGINAL
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 9Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступний
 Схожі теми
-
» Крем для бритья TABAC ORIGINAL.
» Лосьон после бритья Tabac Original 50ml
» Крем для бритья Palmolive Aloe Vera, против TABAC ORIGINAL.
» Figaro Original Classic Shaving Cream
» Лосьон після гоління Old Spice Original

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: