ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE

Перейти донизу 
+5
DimiDrolUa
Феникс
arsonist
noc
Driller
9 користувачів
АвторПовідомлення
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyПт 15 Груд 2017 - 14:42

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE
Сайт виробника

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Опис виробника: Крем після гоління АРКО МЕН Сенсітів піклується про шкіру після гоління, знімає почервоніння. Розроблений спеціально для чоловіків з чутливою шкірою. Його формула з Алое Вера допомагає шкірі відновлюватися після подразнюючої дії протягом гоління. Олія лаванди зволожує та пом'якшує шкіру. Не містить барвників та ароматизаторів.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Міститься у пластиковій тубі з пластиковою кришкою, що має пробку на завісі. Об'єм 50 мл. Виробляється в Туреччині. Ціна $0.75 / ~20₴.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Склад:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Має дуже делікатний аромат лаванди, що вивітрюється остаточно десь за 5-10 хв. За консистенцією і дією найбільш схожий на дитячий крем. Свіжонамащений дає відчуття маски, що гріє. Всотується не швидко. Хвилин зо п'ять йому треба щоби не залишити після себе спогаду, крім задоволення від швидкої та суттєвої дії. Оперативно позбавляє від відчуття гарячої шкіри, стягування, сухості. Кров втамовує, але галун тут робить справу краще.

У моєму подорожньому голярському комплекті посідає місце обов'язкового компонента через невелику масу, небитку тубу, необтяжуючу ціну, дієвість та ненабридливий для оточуючих запах.

stanislav-q, hlopets та Jackess Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
noc
Частий гість
Частий гість
noc


Повідомлень : 66
Репутація : 23
Дата реєстрації : 08.02.2018
Вік : 41
Звідки : Вінниця

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: Re: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyНд 11 Лют 2018 - 5:27

Теж пробував цей крем, не сподобалось відчуття плівки на обличчі після висихання крему.
Повернутися до початку Перейти донизу
arsonist
Бувалий
Бувалий
arsonist


Повідомлень : 208
Репутація : 44
Дата реєстрації : 21.11.2018

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: Re: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyПт 23 Лист 2018 - 5:18

Это я так понял туба нового дизайна.Раньше он был в таких же тюбиках как крем для бритья.Видимо чтобы не было запары,сделали тубу другую и это правильно.Конкретно про этот не скажу,в старой трубе был очень не плох,с запахом лаванды мне понравился.Хотя я кремами после бритья не пользуюсь,просто женщины на работе дарили как то раз.
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
arsonist
Бувалий
Бувалий
arsonist


Повідомлень : 208
Репутація : 44
Дата реєстрації : 21.11.2018

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: Re: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyВт 11 Груд 2018 - 8:39

Да вроде не плохо впитывается.Как бюджетный вариант,очень хорош.

hlopets та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
DimiDrolUa
Бувалий
Бувалий
DimiDrolUa


Повідомлень : 117
Репутація : 12
Дата реєстрації : 08.04.2020
Вік : 31
Звідки : Харьков

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: Re: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyПт 22 Травень 2020 - 10:01

Мой основной крем, который справляется со своей работой. Логично что будет что то лучше, но в данном ценовом диапазоне вполне даже ничего. Быстро впитывается, по поводу пленки...ну не знаю. Пользуюсь уже 2 года, никогда подобного эффекта не замечал.

hlopets, Jeemye та Jackess Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3456
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: Re: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyВт 11 Квіт 2023 - 16:03

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Оживлю темку!
Повторил сегодня крем после бритья Арко сенсетив, брал вместо него бальзам в 150мл. Таре, но в сравнении с кремом вообще не то!
Крем очень нравится, хотя есть более дорогие варианты на полке, но именно к этому крему рука тянется чаще всего! Использую я его не совсем стандартно, он у меня идёт и как прешейв и как после бритья, перед бритьем хорошо напитывает кожу и бритье проходит значительно комфортней чем без него, а после бритья в холодное время года вообще класс, хотя у меня проблемная кожа, очень чувствительная и сухая, но этот крем кстати как и мыло для бритья за свой гроши очень достойные продукты, рекомендую попробовать!

Ruslan, Романюк, Акулов, vicbro, stanislav-q, m-2020, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Jackess
Новачок
Новачок
Jackess


Повідомлень : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.03.2023
Звідки : Киев, Украина

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: Re: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 19:56

Когда-то, году так в 2017м, пользовался данным кремом, помню он мне дико понравился своим лавандовым запахом и тем что он быстро высыхал и не особо оставлял следов. Сейчас пользуясь лосьоном Hattriс я понял, что мне нужен крем, так как кожа после лосьона сухая, как будто стянутая. Купил сегодня этот крем и что-то это не совсем то что я помню. Сохнет очень долго и кожа жирная после него, плюс лаванду еле слышно. И вот сейчас я думаю, может это ложные воспоминания у меня или он и вправду всегда таким был? [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: Re: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 22:36

Jackess пише:
Купил сегодня этот крем и что-то это не совсем то что я помню. Сохнет очень долго и кожа жирная после него, плюс лаванду еле слышно. И вот сейчас я думаю, может это ложные воспоминания у меня или он и вправду всегда таким был? [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Я теж придбав цей крем за ради цікавості, але він мені не сподобався зовсім. Подарував сусіду разом з кремом для гоління Арко.

_________________
Через терни до зірок!

Jackess Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1206
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE Empty
ПовідомленняТема: Re: ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE   ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 23:26

У меня когда был года 4 назад, то был густым и жирным. Больше как паста какая-то чем крем, отдал отцу тогда.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
ARKO Men After Shave Cream SENSITIVE
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Arko Men After Shave Lotion Cool
» Florena Men Sensitive After Shave Balsam
» Eos Shave Cream
» Arko Men Comfort бальзам после бритья
» Крем для бритья Hey Joe Premium Shave Cream (голубой ментоловый арбуз)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: