ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver

Перейти донизу 
+5
akozubay
vates
Vitgor
Viktor
Саша Кавун
9 користувачів
АвторПовідомлення
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyНд 24 Бер 2019 - 23:42

Крем этот, думаю, рассчитан не совсем для масс маркета, а скорее для барбершопов и цирюлен, учитывая огромный объём "тюбика для майонеза", который находится в бархатистой на ощупь, не самой дешёвой в плане полиграфии, упаковке. На это, вероятно, так же намекает надпись "Single Blade", хоть я и пользуюсь Т-шкой (не побьют же за это?)  

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Сам крем мне очень понравился по своим ходовым качествам. Как и его собрат Wood & Spice, с которым я познакомился несколько ранее, легко и быстро взбивается в чаше (на лице пока не пробовал) влажным помазком, добавлять воды не потребовалось - пена взрывная, получается лёгкой, пышной, пелкопузыристой очень скользкой, с великолепной укрывистостью и отличным, на мой взгляд, одним из лучших, что я встречал, постскольжением.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Запах на любителя. Довольно химозный, древесный, запах столярного цеха. Стойкий. Ощущается даже после выветривания 378) Мне нравится, а вот жене и тёще не понравился. Как по мне, запах  очень похож на Wood & Spice, но чуть менее интенсивен. Так же, в отличии от W&S тут отсутствует ментол. Хотя некоторое охлаждение всё же мне показалось имеет место. Я, хоть и не фанат ментола, к собственному удивлению понял, что W&S таки интереснее - как-то кайфовее бриться, когда ментол воздействует, как лёгкий анестетик.

Лично я крем рекомендую попробовать всем, особенно, если брать в складчину, немного - бОльший объём брать не стОит - быстро надоест, ИМХО. Выражаю благодарность Oleksii за организацию [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] и всем, принявшим в ней участие. Так же приглашаю выразить своё мнение об этом продукте.

akozubay, Volodymyr, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Viktor
Частий гість
Частий гість
Viktor


Повідомлень : 61
Репутація : 14
Дата реєстрації : 06.08.2018
Вік : 32
Звідки : Чернівці

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyПн 25 Бер 2019 - 13:59

Після такого опису і додати щось важко)
Крем дуже сподобався, сказав би що ненапряжний, в процесі гоління нічого тебе не відволікає, не щипає на якомусь там проході як деякі мила разорок, запах легкий, спокійний, таки чути травами/бур'янами, і дійсно там є кипарис, зірвав з куща на роботі,розтер в руках і занюхав, але не ядерний як в руці ,а такий як повинен бути в косметичних засобах, ну і база подібна до білого прорасо)Ковзання бритви легке, шкіру не пересушує..вцілому хороший продукт на кожний день, особливо весна-літо мега круто, але думаю дійсно не ватро самому ту майонезну пачку брати, щоб не набрид!)
Ще раз подякую організатору, і всім хто взяв участь в закупці.

Jeemye Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyПт 28 Лют 2020 - 18:07

Після місяця користування кремом для гоління Proraso Wood & Spice ділюсь своїми враженнями:

- Перше враження: туба "майонезний пакет" )), щільно закручений і зачинений на верхній полиці шафки у ванній кімнаті, досить відчутно вплинула на загальний аромат кімнати. Запах дещо хімозний, потужний, парфумований - як на мене, деревний (кипарис, кедр, суха південнаа деревина), підсушена трава, шафран, спеції і щось суто парфумерне.
- Крем вищої за середню густини та жирності, вичавлюється з туби з невеликим зусиллям, діаметр дозатора більший ніж у більшості туб.
- На обличчі (збиваю піну на обличчі) аромат такий же інтенсивний, але в процесі збиття піни, запах розкривається і пом'якшується, з'являються якісь напівтони. -Збивається легко, щедро; піна густа, щільна, приємно вкривє шкіру, ментол присутній - при першому нанесенні відчувається більше, потім - ледь-ледь. Вважаю, ментолу от саме стільки, як потрібно.
- Після гоління афтешейв можна не застосовувати, я застосовую суто для задоволення і з естетичних міркувань )
- Аромат поволі вивітрюється, стає легким і дуже приємним. Поряд, на інтимній відстані, аромат відчувається до вечора (враховуючи неодноразові вмивання). Тримається довше ніж запахи лосьону чи бальзаму, при цьому - не конфліктує.

Висновки (мої): Крем сподобався, всі необхідні для гоління якості присутні, голитись приємно, після гоління - теж відмінні враження, шкіра вдячна та відпочиває )
Аромат, мені особисто, сподобався, дуже сподобався "післясмак". Тепер доведеться спробувати всю лінійку парфумованих кремів Proraso )) Ціна, також, прийнятна.
При більш спокійному відношенні до гоління, цієї серією можна було б і обмежитись. Якщо коротко - рекомендую!

vates, Nils, all75 та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyСр 4 Лист 2020 - 1:48

:!:

У barbercompany з'явилися туби по 100 мл.
На жаль, для мене запізно: вже замовив таку з-за кордону.

akozubay, Акулов та Proklus Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyЧт 19 Лист 2020 - 10:05

Cпасибо за приятный и вразумительный отзыв. 
По поводу покупки большого объема(275 гр.) - согласен - быстро надоест...
Действительно на сайте "КТГ" появилась возможность сейчас покупки 100 гр. тюбиков, трех видов и кстати говоря со скидкой.  Цена хорошая. Надо брать и пробовать :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Jeemye
Бувалий
Бувалий
Jeemye


Повідомлень : 224
Репутація : 22
Дата реєстрації : 06.11.2021
Звідки : Киев

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyСб 10 Вер 2022 - 9:13

Мой любимый крем. Выбирал по запаху, понюхав его в эпицентре. Дождался акции и схватил со скидкой тубу в 100мл. Не знаю кто как, а я ушатал 85% крема за месяц. Причем брился им попеременно с мылами. Толи изза любви к аромату не знал меры, толи крем стал жиже и выдавливал лишнего. Но крем просто прелесть, скольжение -5 из 5. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Nils Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2818
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyСб 10 Вер 2022 - 9:22

Цей крем залишає білий наліт на бритві, як інші крема від Проразо?

_________________
Через терни до зірок!

Віталіk та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Jeemye
Бувалий
Бувалий
Jeemye


Повідомлень : 224
Репутація : 22
Дата реєстрації : 06.11.2021
Звідки : Киев

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyСб 10 Вер 2022 - 9:23

ARTURIUS пише:
Цей крем залишає білий наліт на бритві, як інші крема від Проразо?
На бритві не помітив, але на чаші вчора було трохи

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 296
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyСб 10 Вер 2022 - 11:42

А вот мне показалось, что прошлая линейка кремов была куда лучше и по ТТХ и ароматы более спокойные и не такие химозные. Для меня зелёный крем самый топовый.

Viktors Voroneckis, Kitten911 та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver   Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver EmptyСб 10 Вер 2022 - 12:46

ARTURIUS пише:
Цей крем залишає білий наліт на бритві, як інші крема від Проразо?
Маю такий і на 200 % лишає і в чаші і на помазку але значно менше ніж стара лінійка.

Kitten911 та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Лінійка мил Proraso
» Крем для гоління Proraso "синя" лінія
» Крем-прешейв Proraso из «красной» серии
» Крем для гоління Proraso, "біла" лінія
» Крем для бритья Биокон

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: