Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Чому я використовую DE Safety Razor?

Перейти вниз 

Чому я користуюсь DE Safety Razor?
По-перше, це красиво (ритуал!)
30%
 30% [ 15 ]
Мені вони краще підходять, ніж інші типи бритв
28%
 28% [ 14 ]
Цікаво експериментувати і комбінувати
18%
 18% [ 9 ]
Це дешевше, ніж картриджі
18%
 18% [ 9 ]
Хочу клинкову, але поки не готовий
4%
 4% [ 2 ]
Інше (у коментарі)
2%
 2% [ 1 ]
Всего проголосовало : 50

АвторСообщение
Oleksii
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Чому я використовую DE Safety Razor?   Ср 13 Дек 2017 - 18:33

У кожного свої мотиви та історія. Цікаво подивитися на статистику, хай і не зовсім репрезентативну.
При голосуванні можна обирати кілька варіантів.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
savole
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-12-09

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Чт 14 Дек 2017 - 23:19

Oleksii пишет:
У кожного свої мотиви та історія. Цікаво подивитися на статистику, хай і не зовсім репрезентативну.
При голосуванні можна обирати кілька варіантів.

У кожного своя історія про прихід до класичного бриття. Комусь набридло подразнення від звичайних станків, хтось вирішив попробувати як голилися дід, батько і сподобався процес, як з точки зору естетики, практичності, деякі з економії грошей. Цікаво прочитати, послухати історії як хто прийшов до класики. Всім знайти те, що йому підходить, всім задоволення від процесу гоління і жодного подразнення і ніяких порізів.
Посмотреть профиль
Ruslan
Модератор
Модератор

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Пт 15 Дек 2017 - 17:23

Перешел на Светлую сторону, когда больше не смог терпеть постоянное раздражение от кассетного станка. Пробовал избавиться от неприятных ощущений с помощью электробритвы, но тоже неудачно. В армии брился с помощью Т-образного станка советского производства, помазка - соплИ и мыла для рук. Результат этого действа закономерно плачевный, да и давно это было. И вот в сети как-то наткнулся на видео Вадима Иванова - и ЗАЦЕПИЛО. Затем поиск других бритвенных каналов, просмотр обзоров и т.д. Конечно же это ритуал и где-то образ жизни. Увлечение. Нет, не так. УВЛЕЧЕНИЕ. И надеюсь, оно не будет проходить. Ведь сколько еще бритв, мыл, лосьонов, помазков, которых не пробовал.
Посмотреть профиль
Oleksii
Новичок
Новичок

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Ср 20 Дек 2017 - 14:34

Голитися почав у останні два шкільні роки. Тоді з татом мені купили першу бритву, це була електрична Харків 15М (або щось подібне). За пару років до того він собі придбав DE бритву Меридіан:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку],
а також крем Florena і дві пачки лез Schick:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку].
Через пару років батько чомусь повернувся до гоління електробритвою, і моє знайомство з класичним бриттям почалося в студентські роки саме з "Меридіану". Тоді не знав ні як правильно збивати піну, ні голитися. Тому були порізи і роздратування - не зайшло. У 1990х настала ера пластикових станків, і це мене теж не оминуло - пробував одноразові Bic і Gillette і навіть Спутник Shocked
Якось вижив Sad  
Потім повівся на рекламу і купив перший "серйозний" станок - Schick Protector
Красивий у рекламі, на підставці, але мене брив погано, тому повернувся до одноразових, нові моделі яких з 2 і 3 лезами недавно з'явились. Потім взяв Mach3. В принципі, був ніби задоволений, поки не змушений був купляти картриджі, виготовлені в СПб... Уже тоді звернув увагу, що піна зі звичайного мила краща, ніж розрекламовані піна і гель. Тоді я ще не знав Smile  Потім була електробритва Philips HQ9020 - непоганий варіант в дорогу.
І от якось мені в якусь посилку вклали пробник бальзаму після гоління Mades Cosmetics Manifest After Shave Balm Rain Boost. Це був знак. Потім натрапив на серію статей і відео про класичне гоління, узнав про правильне збиття піни, три проходи і багато іншого. За що висловлюю подяку ентузіастам і творцям цього тематичного контенту. І от я тут  Smile
Посмотреть профиль
Ruslan
Модератор
Модератор

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Ср 20 Дек 2017 - 14:38

Плюсанул за такую историю. Нашего полку прибыло cheers
Посмотреть профиль
Oleksii
Новичок
Новичок

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Ср 20 Дек 2017 - 16:31

Ruslan пишет:
Плюсанул за такую историю. Нашего полку прибыло cheers
Дякую!
Посмотреть профиль
Vlad-Ua
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-11-05

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Пн 1 Янв 2018 - 21:56

Уходил от картриджей для экономии и поиска более качественного бритья.
Качество процесса повысил в разы, экономия...хм, (просебя подсчитываю мыла,крема итд) экономии нет и не будет, ведь за кайф надо платить!!!
Бреясь тэшкой думал что это ритуал, нет коллеги ритуал это клинковая бритва, бреюсь около месяца.
Посмотреть профиль
Oleksii
Новичок
Новичок

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Чт 4 Янв 2018 - 14:44

Vlad-Ua пишет:
Уходил от картриджей для экономии и поиска более качественного бритья.
Качество процесса повысил в разы, экономия...хм, (просебя подсчитываю мыла,крема итд) экономии нет и не будет, ведь за кайф надо платить!!!
Бреясь тэшкой думал что это ритуал, нет коллеги ритуал это клинковая бритва, бреюсь около месяца.
І сюди плюсую. Схожа і в мене ситуація. Основний мотив - таки хочеться якості, у т.ч. самого процесу ))
Новачкам, які хочуть зануритися в тему, а не просто знайти альтернативу "дорогому Gillette", про економію варто забути.
Посмотреть профиль
-------------
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-01-21

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Вт 23 Янв 2018 - 15:42

Цікавий опрос... Ні, не користуюсь. Клинкова бритва ось що дійсно модне, елігантне, витончене і чоловіче! Чому? Тому що 95% жінок зможуть побрити себе т-образною бритвою, та ті ж самі 95 відсотків цього не зможуть зробити клинковою) Хоча задоволення не дешеве, затрати на декілька голів вище ніж мати т-образну бритву, але відчуття комфорту неймовірне!

Последний раз редактировалось: vDOVOdel (Чт 25 Янв 2018 - 12:26), всего редактировалось 1 раз(а)
Посмотреть профиль
Murkatavr
Учасник
Учасник

Дата регистрации : 2018-01-16

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   Вт 23 Янв 2018 - 16:41

"Я ще на початку свого шляху до Дзену" )))

Само собою, що за моїх часів була лише "класика" - клинкові (які вже майже ніхто не використовував) та DE-бритви (електро не рахуються). Так що особливого вибору у мене було - тільки Т-шка. От чесно, я не пам'ятаю яким станком голився в армії, але після неї розжився Gillette-метеликом з регулюванням кута атаки та ДДР-вським помазком (щось середнє між свинею та барсуком). Класні буди часи, але поступово ринок захоплювали супермаркети, і з продажу почали щезати спершу креми для гоління, потім леза, а мода на касетні бритви та піну зробила свою чорну справу - десь і станок подівся, і помазок... Але треба повертатися до коренів, то ж я потихеньку збираю свій комплект!
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Чому я використовую DE Safety Razor?   

Чому я використовую DE Safety Razor?
Страница 1 из 1