ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Super-Max Platinum

Перейти донизу 
+21
Nils
Pitchshifter
BorodatiiMalui
Pauls
KHSN
Cobbler
Михей_од
Андроний
brawl
trimmer
Alex
Изотовец
vicbro
Ruslan
user999
Palych
Ponikarych
arsonist
Алексей V
Lisabon
andreyjar777
25 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
user999
Бувалий
Бувалий
user999


Повідомлень : 220
Репутація : 69
Дата реєстрації : 15.12.2018
Вік : 44
Звідки : Перша Столиця

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПт 10 Квіт 2020 - 14:39

Затестил сегодня лезвие.
Конечно, с предыдущим это небо и земля, но особо не похвалю - бреет средненько, с еле заметной "неохотой", местами пооставались заметные на ощупь пропуски. 

В мягком станке Weishi 9306 лезвие показалось не очень-то и мягким, есть небольшая агрессия при недостаточной остроте лезвия. Все-таки даже дешманский Sputnik Superstainless на голову выше SuperMax'a по всем параметрам.
Попробую еще в других станках, пока оценка 3+
Повернутися до початку Перейти донизу
user999
Бувалий
Бувалий
user999


Повідомлень : 220
Репутація : 69
Дата реєстрації : 15.12.2018
Вік : 44
Звідки : Перша Столиця

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyНд 12 Квіт 2020 - 14:29

Протестировал еще в двух станках: Gillette Model 102 и Gillette Superspeed Flare Tip.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Результат неудовлетворительный: "грязное", не очень комфортное и довольно агрессивненькое бритье в обоих станках. В суперскорости чуть лучше, но максимум на троечку.
Лезвия других производителей примерно в этом же ценовом сегменте показали себя намного лучше: Sputnik Stainless, RPL, Rapira Stainless, Treet Classic - все они оказались на голову выше Супермакса.


Опробую еще в Merkur Progress и хватит экспериментов с этими лезвиями.


Останній раз редагувалося: user999 (Пн 20 Квіт 2020 - 13:52), всього регувалося 3 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1085
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПн 13 Квіт 2020 - 13:32

Тоже покупал Super-Max на базаре на пробу за 6 грн. Бриться можно, но на Рапиру не променял бы.
RPL тоже по 6 грн на базаре, но для меня они лучше по качеству и комфорту как в мягком, так и в более агрессивном станке. На том же базаре Treet Platinum по 17грн. за 10шт. Это всего лишь +50коп / лезвие по сравнению с Super-Max (они выходят по 1.20грн за шт)! И Спутник по 8грн/5лезвий (1.60грн за шт.). О чем здесь говорить?
Повернутися до початку Перейти донизу
user999
Бувалий
Бувалий
user999


Повідомлень : 220
Репутація : 69
Дата реєстрації : 15.12.2018
Вік : 44
Звідки : Перша Столиця

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyВт 14 Квіт 2020 - 14:42

vicbro пише:
Тоже покупал Super-Max на базаре на пробу за 6 грн. Бриться можно, но на Рапиру не променял бы.
RPL тоже по 6 грн на базаре, но для меня они лучше по качеству и комфорту как в мягком, так и в более агрессивном станке.
Абсолютно солидарен с вами насчет МТЛМ-овской продукции - по соотношению цена/качество одни из лучших лезвий на рынке.
Повернутися до початку Перейти донизу
user999
Бувалий
Бувалий
user999


Повідомлень : 220
Репутація : 69
Дата реєстрації : 15.12.2018
Вік : 44
Звідки : Перша Столиця

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПн 20 Квіт 2020 - 14:04

Цитата :
Сделаю еще одну попытку с этими лезвиями на Merkur Progress'е, посмотрю, что получится.


Попробовал в Прогрессе, ожидаемо результат не очень, примерно то же, что и в остальных станках: не очень комфортное и не очень чистое бритьё, туповатое и излишне агрессивное лезвие (это очень хорошо чувствуется после спиртового аш). Еще к концу бритья оно заметно "устаёт", добриваться было уже не очень приятно по ощущениям.
Итог: дешманские и очень посредственные лезвия, сгодятся разве что на самый черный день или просто для технических целей.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 511
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПн 20 Квіт 2020 - 19:44

user999 пише:
Цитата :
Сделаю еще одну попытку с этими лезвиями на Merkur Progress'е, посмотрю, что получится.


Попробовал в Прогрессе, ожидаемо результат не очень...
Итог: дешманские и очень посредственные лезвия, сгодятся разве что на самый черный день или просто для технических целей.
Не могу понять, зачем люди покупают ,, ОЖИДАЕМО" дерьмовые, ,, дешманские" лезвия и испытывают их на собственной коже,
Повернутися до початку Перейти донизу
user999
Бувалий
Бувалий
user999


Повідомлень : 220
Репутація : 69
Дата реєстрації : 15.12.2018
Вік : 44
Звідки : Перша Столиця

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПн 20 Квіт 2020 - 20:01

Alex пише:
user999 пише:
Цитата :
Сделаю еще одну попытку с этими лезвиями на Merkur Progress'е, посмотрю, что получится.


Попробовал в Прогрессе, ожидаемо результат не очень...
Итог: дешманские и очень посредственные лезвия, сгодятся разве что на самый черный день или просто для технических целей.
Не могу понять, зачем люди покупают ,, ОЖИДАЕМО" дерьмовые, ,, дешманские" лезвия и испытывают их на собственной коже,
Попробуй для начала хотя бы предыдущую страницу топика осилить, может, тогда понятнее станет зачем понадобилось покупать эти дешман-лезвия.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПн 20 Квіт 2020 - 22:31

Alex пише:
user999 пише:
Цитата :
Сделаю еще одну попытку с этими лезвиями на Merkur Progress'е, посмотрю, что получится.


Попробовал в Прогрессе, ожидаемо результат не очень...
Итог: дешманские и очень посредственные лезвия, сгодятся разве что на самый черный день или просто для технических целей.
Не могу понять, зачем люди покупают ,, ОЖИДАЕМО" дерьмовые, ,, дешманские" лезвия и испытывают их на собственной коже,
А что тут не понятного, камрады испытывают продукт, пусть и заведомо провальный, чтобы остальные форумчане знали ху из ху.
И да, кстати, Вы, уважаемый, обладаете довольно таки неплохими знаниями в нашем деле, поделитесь с нами, что есть дерьмовое и дешманское.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 511
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПн 20 Квіт 2020 - 23:54

Дешманское, это не мое выражение, я только цитировал, поинтересуйтесь у автора. Дер...м, может быть широкий круг вещей не зависимо от цены.Касательно лезвий для меня таковой является израильская  Personna. Это был единственный эксперимент. Я никогда не куплю Рапиру, Спутник ( вне зависимости от того,что есть те, кому они нравятся) , Вьетнамские, Корейские, Китайские, египетские и прочие поделки.У кого то может быть другое мнение, я имею свое. На форуме достаточно информации, чтобы сделать более- менее правильный для себя выбор. К примеру у меня тоже лежит в коробке лезвия Роквелл,шедшие в комплекте со станком, но я не стану их тестировать, предполагая, что опыт будет заведомо провальный.Поэтому и поинтересовался, забыв его предыдущий пост написанный ранее, зачем совершать такую покупку заведомо ожидая ,,результат не очень"
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Квіт 2020 - 11:49

Alex пише:
Дер...м, может быть широкий круг вещей не зависимо от цены.

Наприклад для мене (і багатьох на цьому форумі) такими є, так улюблені вами, леза Feather.


Alex пише:
Я никогда не куплю Рапиру, Спутник ( вне зависимости от того,что есть те, кому они нравятся) , Вьетнамские, Корейские, Китайские, египетские и прочие поделки.
Це вже апофеоз вашого снобізму    (не ображайтеся:D)
Зі своїм сприйняттям "якість = країна виробництва" ви застрягли десь між 60-ми та 80-ми роками. Зараз з цим в світі все інакше.

ПС: стосовно теми двосторонніх лез (2 роки гоління тешкою + близько 50 різних лез) я зробив для себе наступні головні висновки:
1) Поганих лез не існує - є леза які не підходять саме тобі
2) Чим вище рівень володіння тешкою (шаветкою, клинковою бритвою) тим меньше вірогідність порізів і подразнення. Я наприклад за останній рік порізівся ну рази 2 всього, за рік! на різних лезах. 
3) До кожного станку й типу шкіри требе підібрати своє лезо.
4) Якщо порізався, подразнення, або лезо "дерьмовое" дивись пункти 1), 2), 3)

kardan50, user999 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 511
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Квіт 2020 - 13:05

Я высказал свое мнение. Исходя из собственного опыта бритья тешкой, которому гораздо больше двух лет, считаю, что начиная с определенного уровня владения тешкой распространенное мнение о подборе лезвия к станку можно вообще не принимать в расчет. Более острое лезвие, при отсутствии давления на станок всегда будет давать лучший результат ( естественно это не касается тех, у кого легкий пушок вместо жесткой щетины). По качеству Feather спорить не стоит, достаточно взглянуть на фотографии режущих кромок после использования его и остальных марок в одной из веток форума. Для меня, хорошее лезвие те, с которым я слышу только звук срезаемой щетины. Если оно хоть немного тянет - непригодно в любом станке.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1085
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Квіт 2020 - 13:14

Alex пише:
Не могу понять, зачем люди покупают ,, ОЖИДАЕМО" дерьмовые, ,, дешманские" лезвия и испытывают их на собственной коже,

Я никогда не куплю Рапиру, Спутник ( вне зависимости от того,что есть те, кому они нравятся) , Вьетнамские, Корейские, Китайские, египетские и прочие поделки
Чтобы понять это нужно присутствие духа исследовательства и "экспериментаторства". Другое дело: следовало ли испытывать лезвия в таком количестве станков... Достаточно было бы одного мягкого и "немягкого". Лично для меня лезвие если подходит, то во всех станках.
Я бы не назвал Рапиру, Спутник, Dorco, Shark "поделками", про китайские не скажу ничего т.к. не брился.
Меня давно совершенно не заботит торговое название и страна производитель. И за названия мне претит платить. Не потому, что не могу, а потому, что не понимаю зачем? Если, например, японские и китайские лезвия меня будут одинаково брить, то я куплю те, которые дешевле. И не поменяю лезвие на новое пока оно острое и нормально бреет, неважно сколько раз, 1 или 10. Я давно ничего никому не хочу доказать и выкидывать деньги - это прежде всего не уважать самого себя, того, который их зарабатывал. Если, конечно, сам деньги зарабатывал. Это лично мое мнение.

Михей_од, all75 та SurferUa Поставили вподобайку

Pauls поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1085
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Квіт 2020 - 13:21

Alex пише:
Для меня, хорошее лезвие те, с которым я слышу только звук срезаемой щетины.
Я, наверное, что-то пропустил в многолетнем бритье станком... А какие еще бывают звуки при бритье? Крики, насвистывание? Я не ерничаю, действительно не понятно мне, по какому дополнительному звуку я могу судить о лезвии?

Pitchshifter та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1085
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Квіт 2020 - 13:29

"Более острое лезвие, при отсутствии давления на станок всегда будет давать лучший результат... По качеству Feather спорить не стоит"

Качество, острота и т.д. - это не все. Есть еще ЛИЦО, с индивидуальной кожей. У одного кирзовая кожа, у другого тонкая и чувствительная. И ощущения у этих двух людей очень разные от одного и того же лезвия! Дело не в пушке или щетине, а в КОЖЕ!

razorsedge та pouhist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Квіт 2020 - 16:56

Alex пише:
 Исходя из собственного опыта бритья тешкой, которому гораздо больше двух лет, считаю, что начиная с определенного уровня владения тешкой распространенное мнение о подборе лезвия к станку можно вообще не принимать в расчет.

Вважаю, що тешка це не той інструмент, на досконале володіння яким треба витратити 30 років у шаолінському монастирі.  Достатньо кількох місяців на освоєння техніки та досконале вивчення карти росту волосся на своєму обличчі. 
Хоча можливо через "гораздо больше двух лет" вже й я не буду зважати на леза  :D

lightheadedness Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПн 7 Вер 2020 - 12:49

К сожалению выкинул пустую пачку и не могу сравнить какие были у меня и какие сравнивались, но могу сказать одно: солидарен с теми, кто говорит, что это плохие лезвия. Испробовал пачку на своем тяжелом арсенале (RazoRock Wunderbar, Timeless Bronze, Rocnel SE-P, MÜHLE R96,Rockwell Model T) - паскуднейшее бритье, ощущения такие, как будто вырывается щетина, станок застревает. Чтобы достичь чистоты - приходилось много раз гонять по одному и тому же месту, но как ни странно без раздражения, однако лосьон припекает.
 
 
Лезвия мне категорически не понравились.

user999 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Михей_од
Новачок
Новачок
Михей_од


Повідомлень : 33
Репутація : 3
Дата реєстрації : 14.08.2021
Звідки : Одесса

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПт 29 Жовт 2021 - 23:17

Всем привет!     Сравнивать мне особо не счем (я про станки),  так как во влажном бритье я всего пару месяцев, соответственно есть только маленький опыт использования турецкой шаветки (пользуюсь только ей, бритье через день). Так вот как раз super max мне даже очень зашли.  Изначально пока не попробовл, я даже подрастроился когда их сравнили со спутником, так как Спутник и Gillette platinum мне категорически не понравились. Super Max выбривают против роста волос достаточно  качественно и с минимальным дискомфортным ощущением на коже после бритья  (кроме нескольких мест на лице, где ни какое лезвие из мной перепробованных не выбривают на 100% гладко). А так очень  даже интересно, теперь с нетерпением жду очередного бритья )

Алексей V та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Cobbler
Новачок
Новачок
Cobbler


Повідомлень : 15
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.06.2022
Вік : 47
Звідки : Запоріжжя

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyНд 31 Лип 2022 - 16:49

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
А кто такое пробовал.как они

Віталіk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПт 7 Жовт 2022 - 12:09

Сегодня и мне попались. Побрился. Замечательно. Что-то я последнее время не встречаю лезвий которые идут плохо в связке с King. C.G. Эти мягкие. Не почувствовал агрессии. И "зацепов" не было. Грешу на ежедневное бритье. Щетина короткая. После бритья BBS-.

ditrih_, CNPOMAHELL та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 40
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПт 24 Лют 2023 - 11:23

Вітаю.
Сьогодні вирішив спробувати дані леза в роботі. 
Розпакування пройшло не без здивування.

Звичайна коробочка на 5 лез.
Фото в темі є багато, на конвертику напис зроблено в Індії. Тому не буду постити зайве.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


А далі вміст пакування  pleasantry
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Питання де мої 5 лез? 

Початківець. Користуюся поки т-бритвою 1,5 місяця з німецькими Wilkinson Sword +Feather Popular щоденно. 
Мої недосвідчені враження від даного леза такі, що нове голить так наче Wilkinson Sword після недільного використання, не вистачає гостроти.
Хоча дозволив собі будь-які помахи станком без подразнень з добрим результатом.
Якщо взяти до уваги ціну в 14грн. (за 9 шт.)   smekh то не так і погано. Скільки раз можна поголитися, не знаю.

Ruslan, ditrih_, Alfed, Jeemye, CNPOMAHELL та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
BorodatiiMalui
Новачок
Новачок
BorodatiiMalui


Повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.05.2023

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyПн 29 Травень 2023 - 21:19

З'явились в продажу в Аврорі, вирішив спробувати, ціна 17грн за пачку. Користуюсь дешевою т-шкою типу бабочка, ці леза для такого станка і моєї жорсткої щетини підійшли добре, гоління комфортне, зрізає щетину без затупів, до рівня лез жилет не дотягує але за свою ціну непогано. Один нюанс - леза дуже тонкі, майже фольга, тому підійдуть виключно для станків з малим вильотом.

Andrewt, Акулов, Kitten911 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyСб 10 Черв 2023 - 14:45

Вітаю, панство.
Поголився цим лезом у [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Почалося начебто непогано, але поголивши половину щоки, спіймав себе на бажанні піднадавити на бритву. Далі більше. Із кожним рухом бритвою лезо затуплювалося прямо на очах й на третьому проході, проти росту волосся, практично вже не брило а смикало щетину. Доголився з іншим лезом, бо було стійке відчуття, що якщо продовжити гоління із лезом Super-Max Platinum, рознесу собі обличчя.
Дуже невитривале лезо. У шаветі не раджу.

trimmer, Alex, fill, Акулов, DismontDeSire, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pitchshifter
Новачок
Новачок
Pitchshifter


Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.11.2021
Звідки : UA

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyСб 10 Черв 2023 - 16:50

Ruslan пише:
Вітаю, панство.
Поголився цим лезом у [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Почалося начебто непогано, але поголивши половину щоки, спіймав себе на бажанні піднадавити на бритву. Далі більше. Із кожним рухом бритвою лезо затуплювалося прямо на очах й на третьому проході, проти росту волосся, практично вже не брило а смикало щетину. Доголився з іншим лезом, бо було стійке відчуття, що якщо продовжити гоління із лезом Super-Max Platinum, рознесу собі обличчя.
Дуже невитривале лезо. У шаветі не раджу.
Тобто це не лезо, а сміття. Що в принципі й підтверджено більшістю відгуків.

Ruslan, Kitten911, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 302
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyСб 10 Черв 2023 - 18:20

Пробовал пару раз побриться ими. Отвратное бритье. Выбросил...

Ruslan та Palych Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 2 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 12:06

А мені зайшли на подив. Взяв із інтересу у Єві на тому тижні, в плівці, Індія на конвертах, магазинний варіант. Поголився з задоволенням, маю ббс без подразнень та порізів чи укусів. Здалося навіть, що пеньків після першого проходу було неочікувано менше. На другому без проблем їх позбирав і поліз купатись. Враження однозначно позитивні, візьму ще.
...
Взяв. По 15 з чимось вони зараз, 5 штук.

Yura_ та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Super-Max Platinum
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Китайские лезвия Wetell Super Stainless Platinum
» Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)
» Лезвия Crystal Super + Stainless Steel Platinum Coated Double Edge Safety
» Лезвия Lord Super
» Лезвия Rapira Super Stainless

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: