ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Alpa Fougére Eau de Cologne

Перейти донизу 
+6
Саша Кавун
xzAmsterdam
alexgrin7
zabor
Стас
Alter ego
10 користувачів
АвторПовідомлення
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСб 9 Груд 2017 - 13:45

Одеколон Alpa Fougére
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Склад вказаний на флаконі: 70% Alkohol Denat., Aqua, Parfum, Benzyl Alkohol,Benzyl Benzoate,Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol,d-Limonene, Linalool, a-Isomethyl Ionone, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Musk Ketone.
Вказаний склад на самому флаконі незначно відрізняється від того що зустрічав в магазинах.

Випускається в масивному скляному флаконі з пластиковою закруткою, об'ємом 250 мл. Виготовлено в Чеській Республіці. Дозатор відсутній як таковий, тож традиційно потрібно бути уважним щоб не спустошити флакон.

Вартість близько 4.22$ + доставка (об'єм флакона 250 мл).

Фужер - це класичний аромат, який був створений в 1882 році під назвою "Fougere Royale" компанії Houbigant Paris.

Сподобався опис аромату в одному іноземному магазі (гугл переклад): "Запах "Фужере Альпа", безумовно, хороший, справжній одеколон для повсякденного використання. Свіжий аромат лаванди, дубового моху, мохового дерева та кумаріну (кумарінові запахи свіжого сіна та папороті) - це акуратне, автентичне почуття. Особливо привабливою для цього аромату є те, що він просто може запахувати стиль, не будучи надто сильним. І, до речі, Фужер - улюблений аромат керуючого директора Альпи."

Моє IMHO.
Я відчув аромат приємний, не різкий, не надто інтенсивний легкий солодкувато квітковий, травяний аромат, відносно не довготривалий.

Кілька секундне пощипування, згодом місцями легке почуття стянутості, липкості немає, функції AS виконує (але все відносно, для мене він поступається в цьому лосьонам від Alpa). Аромат дуже сподобався, гарна річ для різноманітності.


Останній раз редагувалося: Alter ego (Нд 27 Травень 2018 - 13:34), всього регувалося 1 раз(-и)

Peshek, Акулов та Олександр Lutsk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСб 9 Груд 2017 - 14:05

Спасибо за обзор, плюсанул.
Хороший одеколон, четверть литра за чуть больше 4-х баксов - подарок:bounce:
Запах на любителя, жена выгоняет из комнаты пока не выветритсяlol
Мне лично нравиться фужерные ароматы!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyВт 20 Лют 2018 - 0:12

Но ведь в одеколоне нет таких уходовых качеств , как у лосьона.
Сам когда-то "Сашу" или "Дипломат" покупал, пекло дайбоже.
Хочется что-то из Альпы попробовать.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyВт 20 Лют 2018 - 18:21

zabor
Я про це згадував в огляді та це не заважає використанню в якості засобу після гоління.
Alter ego пише:
функції AS виконує (але все відносно, для мене він поступається в цьому лосьонам від Alpa).
Придивіться до лосьону [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] , він діє м'якіше чим наприклад [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7


Повідомлень : 210
Репутація : 161
Дата реєстрації : 31.01.2018
Звідки : Мелітополь

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСр 2 Травень 2018 - 13:50

Мені також сподобався запах цього одеколону, чомусь нагадало дитинство, коли був у перукарні. Так дійсно запах тримається довше ніж інші афтершейви якими користуюсь.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
xzAmsterdam
Бувалий
Бувалий
xzAmsterdam


Повідомлень : 259
Репутація : 130
Дата реєстрації : 18.03.2018
Вік : 45
Звідки : Украина. Чернигов

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyВт 10 Лип 2018 - 11:06

Є і у мене Фужер, дуже подобається!)))) А як хвилинка гумору, був я в гостях у нашого відомого майстра з виготовлення клинкових бритв. Ну і дав йому понюхати) Каже тю!) Вінже пахне як та вода шо ото у 90х для омивання покійників продавалась)))))))))) Ржали довго))))

Акулов та urus_che Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyПт 9 Лист 2018 - 23:59

Заказать, что-ли? Если не зайдёт, то что мне делать с таким огромезным бутлем?
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСб 10 Лист 2018 - 9:57

Саша Кавун пише:
Заказать, что-ли? Если не зайдёт, то что мне делать с таким огромезным бутлем?

На форуме продать, шо непонятного :)

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
xzAmsterdam
Бувалий
Бувалий
xzAmsterdam


Повідомлень : 259
Репутація : 130
Дата реєстрації : 18.03.2018
Вік : 45
Звідки : Украина. Чернигов

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСб 10 Лист 2018 - 11:51

Или подарить))) зайдет) приятная штука) ходовые супер и тест на жене пройден)
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСб 10 Лист 2018 - 18:19

Заказал, короче. Прикольно будет, если окажется, что эта "Кёльнская вода" (не нравится мне, почему-то слово "одеколон") на 4711 будет похожа!) :0027:
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 595
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСб 10 Лист 2018 - 18:43

Саша Кавун пише:
Заказал, короче. Прикольно будет, если окажется, что эта "Кёльнская вода" (не нравится мне, почему-то слово "одеколон") на 4711 будет похожа!) :0027:
На 4711 точно не буде схожий. Це фужер, а кельнська - ароматичний цитрус. На 4711 швидше буде "Тройний" схожий.
Альпа Фужер, як на мене, - добротний чоловічий одеколонний запах. Але я би йому підкинув пару цитрусових нот, хоча би на старті. Використовувати його як ТВ - спірне питання.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСб 10 Лист 2018 - 19:08

Oleksii пише:
Саша Кавун пише:
Заказал, короче. Прикольно будет, если окажется, что эта "Кёльнская вода" (не нравится мне, почему-то слово "одеколон") на 4711 будет похожа!) :0027:
На 4711 точно не буде схожий. Це фужер, а кельнська - ароматичний цитрус. На 4711 швидше буде "Тройний" схожий.
Альпа Фужер, як на мене, - добротний чоловічий одеколонний запах. Але я би йому підкинув пару цитрусових нот, хоча би на старті. Використовувати його як ТВ - спірне питання.

Если запах сильно зайдёт, буду его как АШ юзать. По-идее, глицерин, если его добавить, "оафтершейвит" его, ИМХО.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСб 10 Лист 2018 - 19:29

Саша Кавун пише:
Заказал, короче. Прикольно будет, если окажется, что эта "Кёльнская вода" (не нравится мне, почему-то слово "одеколон") на 4711 будет похожа!) [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Одеколон - это классификация парфюмерии по концентрации, так сказать, запаха.
К обонятельным характеристикам запаха это не относиться.

Так что, Ваши опасения напрасны.

Но, да.
Исторически слово одеколон происходит от кёльнской воды.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyПт 16 Лист 2018 - 10:54

Запах, ооочень-очень мякго выражаясь, превзошёл все мои ожидания, которые, по правде говоря, были с высокой долей скептицизма и очень скромными (так, просто, хомяка задавить).

Запах настолько зашёл, что я не воспользоваться Фужером до сих пор в качестве АШ только потому, что хочу сделать это во время какого-то особенного, необычного бритья (которое, кстати, вскоре, я надеюсь, состоится)...

И ещё одно достоинство.

У меня сидячая работа, провожу много времени за компьютером. Пузырёк стоит на полке, шагах в 5...7 от меня. Это заставляет меня делать эти полезные для здоровья шаги, чтобы просто встать и понюхать фляжку.

PS^ Кстати, темы нет в каталоге - неплохо бы её туда разместить).

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyВт 20 Лист 2018 - 22:00

Попытался "олосьонить" одеколон. Имеется "пшикалка" для пробников лосьонов 30 мл (кокда-то тут был Proraso). Налил тула одеколон, добавил туда 3 мл аптечного глицерина в качестве увлажнятора (мерял шприцем). Наверно 3 мл - это многовато: ощущается небольшая липкость (хотя я не брился). Но зато кожу не сушит. Этого показалось мало, нужны же и уходовые. Нашёл у себя масло виноградных косточек. Доавил его туда 3 капли, которые утонули и отчётливо виднелись на дне. Взболтал, "лосьон" помутнел. Видимо масло в спирте не растворяется, но получилась взвесь. Думаю масло или осядет на дно, или, возможно, требуется некоторое время и оно таки расворится...
Повернутися до початку Перейти донизу
Dmytro
Новачок
Новачок
Dmytro


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.07.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСр 21 Лист 2018 - 19:57

Саша Кавун пише:
Запах, ооочень-очень мякго выражаясь, превзошёл все мои ожидания, которые, по правде говоря, были с высокой долей скептицизма и очень скромными (так, просто, хомяка задавить).

Запах настолько зашёл, что я не воспользоваться Фужером до сих пор в качестве АШ только потому, что хочу сделать это во время какого-то особенного, необычного бритья (которое, кстати, вскоре, я надеюсь, состоится)...

И ещё одно достоинство.

У меня сидячая работа, провожу много времени за компьютером. Пузырёк стоит на полке, шагах в 5...7 от меня. Это заставляет меня делать эти полезные для здоровья шаги, чтобы просто встать и понюхать фляжку.

PS^ Кстати, темы нет в каталоге - неплохо бы её туда разместить).
Доброго вечора. Порівняйте запах з Alpa Farao. Планую брати  в якості одеколону кельнської води. як АШ використовувати не буду. По ароматам Farao  для мене №1.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСр 21 Лист 2018 - 20:09

Фужер, в такому разі. Фарао менш стійкий.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСр 21 Лист 2018 - 20:31

IMHO не зовсім рівнозначне порівння, бо фарао "коричневий" - це лосьон а ще є "жовтий" фарао - одеколон. Сам фарао не користувався але логічно припустити що в варіанті одеколона стійкість інша ніж в варіанті лосьона.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Dmytro
Новачок
Новачок
Dmytro


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.07.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСр 21 Лист 2018 - 21:32

Напевно візьму і Фужер і Фарао. Чергуватиму.))
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyСр 21 Лист 2018 - 21:47

Alter ego пише:
IMHO не зовсім рівнозначне порівння, бо фарао "коричневий" - це лосьон а ще є "жовтий" фарао - одеколон. Сам фарао не користувався але логічно припустити що в варіанті одеколона стійкість інша ніж в варіанті лосьона.
Спойлер:

Про одеколон Фарао я й забув)
Повернутися до початку Перейти донизу
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyПн 31 Груд 2018 - 22:04

Купил тоже. Ну такое, как одеколон да, но больше для дома показался,например руки продезинфицировать, пару раз мазался им перед работой ) ничего страшного не произошло. Как афтершейв не справился, покрылся красными пятнами, точками, в общем оценка как А.Ш. 3-, если вообще ничего под рукой нет,то лучше им воспользоваться. Кароч пойдет . Ничего очень плохого нет в нем но и звёзд с неба не хватает. За объем +. В хозяйстве пригодится. Оставлю , буду ещё пробовать как автершейв с другими кремами, мылами, лезвиями. Пока это мое первое впечатление от него.
P.S. Приятно пахнет, не так конечно как дорогие современные шипры , а так как за свою цену, даже лучше :). Считаю что за такие деньги товар достойный.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Alpa Fougére Eau de Cologne Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpa Fougére Eau de Cologne   Alpa Fougére Eau de Cologne EmptyВт 14 Груд 2021 - 19:03

Вирішив і я спробувати Фужер. Сьогодні приїхав. Запах з тих, що мені подобаються. Є схожі нотки з Varon Dandy. У мене він викликає асоціацію з зимовими святами). Свято наближається... ☀

trimmer, Oleksii, Акулов, wakidzasi, vates, Kitten911 та Pitchshifter Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Alpa Fougére Eau de Cologne
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Alpa Francovka
» Alpa, історія.
» Alpa 378 After Shave Lotion
» ALPA WINDSOR FRESH
» Alpa Francovka Konopi

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Парфумерія-
Перейти до: