ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) Empty
ПовідомленняТема: Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)   Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) EmptyПт 14 Груд 2018 - 9:57

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


"По совету друзей"(с), точнее одного хорошего человека, со-разных форумчанина, заказал в Индии сабжевые лезвия, 100 штук за 15 долларов США, включая доставку. 

Вчера получил посылку, лезвия упакованы простенько, без лишних изысков (если выражаться культурно) - уложены в целофановом пакетике в жёлтый почтовый конверт с одним жиденьким слоем пупырки
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вследствие многие коробочки оказались помяты, у одной даже ребро надорвано, но лезвия не пострадали (на первый взгляд).

Информация из коробочки:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

В коробочке находятся 10 лезвий (это другая модификация "чёрного" 7 О'Клок, у которого к штатным 5 лезвиям добавлялись 2 бонусных), конвертики красивые, качественные:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Внутренний конвертик неполностью закрывает лезвие, впервые вижу такой способ сэкономить на бумаге:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Что не помешало наляпять клея аж в четырёх точках. Клей противный, липкий, спиртом и тёплой водой не смывается:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На сторонах нет часто встречаемых разметок 1-2-3-4, а есть 2 и N. 
(С другой стороны так оно и лучше, лично я никак не могу сообразить - как позиционировать лезвие при установке, чтобы не забыть - какой раз из 4 оно использовано).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 


Ну а теперь о самом главном - о бритье. Я сейчас, всё крайнее время бреюсь только Rockwell 6S, поэтому и сабжевые лезвия прогонялись через этот же станок.

Первые впечатления - от восторга не прыгал, как это было от "жёлтого" Gillette 7 O’Clock Sharp Edge:
- да, лезвия острые, но в некоторых моих противных местах требуется пройти неоднократно;
- да, в меру деликатные - многое позволяют, но подрежут обязательно при проявлении неуважительной ненбрежности. 
Точно такая же картина была у меня с широкопопулярной (не пойму - за что) "зелёной" Astra SP, сабжевые лезвия ну тютелька в тютельку веду себя так же, как эта Астра.

При бритье несколько раз улавливал звенящий звук: не шуршание, как у Спутника Тефлон, а звон, я даже не припомню - слышал ли я подобное на каких-то других лезвиях.

В общем я расстроен - зачем мне нужна эта зелёная Астра, только в другой упаковке? 
"Жёлтый" Gillette 7 O’Clock Sharp Edge для меня однозначно лучше и зелёной Астры и сабжевого "чёрного" О"Клока.
Обменялся бы с преогромным удовольствием сабжем на "жёлтый" 7 O'Clock, "ключ на ключ".

romaan та bulldog38 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)   Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) EmptyПт 14 Груд 2018 - 13:02

ASV, лезвия редкие в наших краях, думаю поменяться будет не проблема. Плюсанул за обзор.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)   Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) EmptyПт 14 Груд 2018 - 13:20

Ruslan пише:
ASV, лезвия редкие в наших краях, думаю поменяться будет не проблема. Плюсанул за обзор.

Спасибки за поддержку!
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)   Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) EmptyЧт 12 Лист 2020 - 10:20

Мені ці леза зайшли. Купував дві пачки по 10 шт: одну використав всю, іншу роздав на семпли. Гострі, комфортні. В усіх станках відпрацювали відмінно.
Не пам'ятаю, який там розмір внутрішнього конвертику був. Але ті дві пачки замовляв зі штатів і нічого дивного не помітив. Тепер чекаю на 100 шт з Індії і вже якось неспокійно мені :) Хоча, навряд чи має бути якась відмінність: не той тип продукту.

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
lafiesta
Новачок
Новачок
lafiesta


Повідомлень : 12
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.07.2020

Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)   Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) EmptyСб 28 Лист 2020 - 0:14

добрый день, 1 пачку не планируете продать?
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)   Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) EmptyСб 28 Лист 2020 - 0:23

lafiesta пише:
добрый день, 1 пачку не планируете продать?

Доброї ночі! Якщо питання було до мене, то ще посилка не доїхала. Як добереться - я напишу в приватні.
Повернутися до початку Перейти донизу
lafiesta
Новачок
Новачок
lafiesta


Повідомлень : 12
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.07.2020

Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)   Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные) EmptyСб 5 Груд 2020 - 2:11

ok
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Лезвия Super-Max Platinum
» Китайские лезвия Wetell Super Stainless Platinum
» Лезвия Crystal Super + Stainless Steel Platinum Coated Double Edge Safety
» Лезвия Gillette 7 O’Clock Super Stainless (зеленые)
» Лезвия Derby Premium (черные)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: