ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Razorock German 37 Slant

Перейти донизу 
+30
Kitten911
egoist
Янеж
vicbro
igorleo67
akozubay
fill
user999
Серб
croixeven
Изотовец
alexzu37
razorsedge
Palych
_kollos
slonopotam
Саша Кавун
stormpunk
kudesnikRu
Андроний
ASV
BigRedCat
Sm1tty
Олександр Тернавский
Driller
Vladislav
Prometheus
Стас
Ruslan
Alter ego
34 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyСр 6 Груд 2017 - 22:19

Razorock German 37 Slant
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Трьохскладовий станок (вага: 93 г), голова з хромованого цинкового сплаву, ручка в стилі bull-dog з нержавіючої сталі 316L (довжина ручки: 90 мм).

Моє IMHO та перше знайомство

Кут завдяки конструкції голови - нахилу та сформованій площині знаходиться відразу інтуітивно.
Більшість ваги припада на ручку, зручка ручка, ціпка накатка на ручці (біль ціпка порівняно з EJ DE89).
Сподобалось як працювало лезо Derby Premium. Надзвичайно м'яке гоління але це оманливо в тому що помилок він може не пробачити (переконався при першому знайомстві), також м'яко йде проти росту волосся. Відчуття при голінні слантом (відчуття станка, роботи леза) дещо відмінні від гоління "звичним" станком (EJ DE89).

Складнощів з встановленням леза немає але всеж потрібно слідкувати та підрівняти при закручуванні щоб лезо було рівно відносно верхньої плити.

"Ложка дьогтю" від виробника - краще перевірте перед використанням - обробка ручки.
В одному з відео Mr. Бритва звернув увагу що пошкодив хром на нижній кришці мікро заусенцем ручки.
На ручці мого нового станка є царапки на торці ручки де знаходиться різьба та кілька на бічній.
Хоч перед використанням я пройшовся торцем по шкірі з діалюксом але ручка залишила відмітини на нижній плиті та різьбі верхньої кришки.


Останній раз редагувалося: Alter ego (Нд 27 Травень 2018 - 14:10), всього регувалося 3 раз(-и)

Алексей V та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyЧт 7 Груд 2017 - 8:11

А не пробовали бриться этим станком без выравнивания лезвия , насколько это критично?
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyЧт 7 Груд 2017 - 8:15

Специяльно поэкспериментировал. Собирал станок по разному. Каждый раз лезвие становится идеально, в отличии от 37-го Меркура!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyЧт 7 Груд 2017 - 9:36

Пытливый ум не дает отдыхать :D
Все таки один из 10 раз лезвие стало не много под углом и то мне пришлось постараться. Но как говорится с дуру можно и хрен сломать.  
Попробую на фото показать как именно, по сравнению с 37-м Меркуром, и моим совковым Лучем, вообще идеально. Поэтому я не сразу и заметил. Я брился и Меркуром и Лучем с перекошеным лезвием и остался жив, по комфортности пока не могу сказать так как проб было мало, по две пробы на каждый станок.
Думаю перекос в Германсланте вообще ни на что не повлияет.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Алексей V та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyЧт 7 Груд 2017 - 20:47

Зробіть будь ласка порівняння Merkur 37c та Razorock German 37.

ARES Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyЧт 7 Груд 2017 - 20:55

Ок, только немного позже!

Sent from Topic'it App
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyЧт 7 Груд 2017 - 22:14

У меня голова от Razorock German 37 Slant, ничего не нужно выравнивать, лезвие нормально встает, ровно, но нормально бреет только с агрессивными лезвиями, физер, Спутник тефлон, сишиа Персона. Плюс такой головы, в отличии от немца, можно прикрутить любую удобную ручку, по длине, по тяжести, по рифленке.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vladislav
Частий гість
Частий гість
Vladislav


Повідомлень : 78
Репутація : 21
Дата реєстрації : 08.11.2017
Звідки : Таврійськ

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПт 8 Груд 2017 - 11:04

У меня в merkur 37 лезвие становилось ровно,без танцев.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПт 8 Груд 2017 - 20:29

Спробував Astra SP, лезо і відпрацювло добре, більш обережніше але поступається Derby Premium, по відчуттям з ним станок дещо по іншому себе поводить та працює більш ефективно та чистіше, гоління м'якіше.
В мене ніколи не було проблем з моїм EJ DE89 при голінні під носом а слант за рахунок вигину голови набагато зручніше голити цю область.

Я в захваті від сланта (отримав ті відчуття та якість гоління які не могла дати 89 голова), тепер буду думати що з слантів взяти чи може ще Razorock візьму.

З приводу вирівнювання - я виставляв лезо згідно верхньої плити. Можливо наступного разу спробую без виставляння по верхній плиті, існує багато тверджень що потрібно виставляти по верхній плиті, по нижній, ні по верхній ні по нижній.

ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПт 8 Груд 2017 - 20:42

Парни! Заюзал Razorock German 37 Slant 3 раза. Все 3 раза с лезвиями Дерби премиум. все 3 раза микро порезы и раздражения. Но это такое, может лезвие, может мыльно-рыльные...
В общем вопрос следующий: замечали кто-то определенную вибрацию лезвия в станке, ну типа лезвие как-то поет, и звук какой-то звенящий и само по себе, как будто плохо зафиксировано.
p.s. выбрил он меня конечно, в три прохода, под ноль.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПт 8 Груд 2017 - 21:29

Перше використання з Derby Premium, порізи були - але я 100% впевнений що то моя провина (після 89 зовсім іншого ставлення потребує). Друге гоління з Astra SP, лише один поріз - тут я чітко знаю в який момент і що не правильно зробив. Вага станка теж вносить свої корективи.

А як у Вас лезо виставлено ? Спробуйте виставити лезо чітко по верхній плиті.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПт 8 Груд 2017 - 21:36

С лезвием проблем не было. С детства привычка проверять симметрию 8) .
Совдеповский слант, первый раз поюзал с персоной и потек как малолетка. На следующий раз взял его же но с черными Дерби, вся морда была как после боя с росомахой. Ну думаю косметика подвела. После этого взял уже Razorock GS 37, и опять же поставил Дерби Премиум, опять порезы. Умный в гору не пойдет подумал я и.... все-таки решил взять высоту. И еще раз запустил 37-й на Дерби и опять провалов провал, порезы и раздражения. Временами было ощущение, что вибрировало лезвие. В следующий раз поставлю персону, отпишусь, обов'язково.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Vladislav
Частий гість
Частий гість
Vladislav


Повідомлень : 78
Репутація : 21
Дата реєстрації : 08.11.2017
Звідки : Таврійськ

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyНд 10 Груд 2017 - 18:17

Давно уже не бреюсь 37 ,не помню "Поет"ли лезвие,но результат бритья такой же как описал Стас. Где-то год назад прекратил попытки с ним подружиться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПн 11 Груд 2017 - 0:08

Derby Premium, лезо ні по верхній ні по нижній плиті - в результаті BBS та без порізів.
Можливо справа в положенні леза або справа в техніці гоління, значення "не тиснути" знайшло новий рівень - завдяки вазі потрібно тільки по'єднати лезо та шкіру а далі станок сам зробить справу.

Щодо установки в більшості випадків станок сам становить лезо ні по верхній ні по нижній плиті з рівномірним вильотом леза з обох сторін, але може в залежності як саме збирати станок може бути не рівномірний виліт леза - потрібно або поправити або розімкнути плити вивільнивши лезо і знову стиснути.
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПн 11 Груд 2017 - 8:38

Alter ego пише:
лезо ні по верхній ні по нижній плиті - в результаті BBS та без порізів

У мене саме так для Merkur 37c: ні по верхній, ні по нижній — ідеальний результат, дуже комфортний. Якщо рівняти по верхній плитці, відчуття того ж самого леза інакші, гірші; чистота гоління лишається такою самою. Найкраще мені станок заходить з лезами Feather, Astra SP (зелена); з Derby Extra (зеленим) та BIC — на бал нижче за комфортом через мікропорізи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПн 8 Січ 2018 - 17:49

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПн 8 Січ 2018 - 18:27

Alter ego пише:

Парни! Не кидайте сухие ссылки на другие ресурсы.
Источник "иссякнет" будет пустой пост! Спасибо!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: RazoRock 37C German slant.   Razorock German 37 Slant EmptyВт 13 Бер 2018 - 9:36

Ранее писал обзор, но, как и другие (всего насчитал 4 своих труда, улетевших в мусор. Для себя решил – там только общаться буду), админ КБ через несколько месяцев удалил. Поэтому отчитываюсь повторно. Приобретал только голову через Евгения Евгеньевича в процессе совместных закупок за Атлантикой.
Просмотрев видео с восхвалением,
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]  
и особенно  -  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Романа Пастухова  - не удержался. Ещё раз проверил. Чуда для меня не произошло. Все мы разные.
Позже, анализируя, пришёл к выводу, что пользователи восхваляют его потому, что у них в фаворитах агрессивные бритвенные станки. Поэтому им великолепно. Для меня же предел комфорта – 5,0 по агрессивности. Поэтому голова 37С – для меня шар мимо лузы. О том, что снова ошибся определил по первому штриху станком по лицу. Агрессивно. Бреет ли он по качеству, как 41-я головушка? Сомневаюсь. Поскольку, самым агрессивным в коллекции бакелитовым Alfa Plus, мне удалось выбриться чище (следующее бритьё, чтобы ощущения не улетучились), меньше крови высосал (получил 2 ника). И бритьё бакелитом агрессивнее + могу также контролировать степень давления на станок при бритье.  Не знаю, по какой причине все «советчики» последнего делать не рекомендуют. Я же могу только посоветовать.
Ранее считал, что лучше слантов быть ничего не может (могут быть только косорезы). Многими брился. Резался редко, а вот ники (это я для краткости, по англоязычному, т.е. кровавые точки) получал всегда, независимо надавливал ли на станок или почти пёрышком обмахивался. От остроты лезвий данный факт зависел очень мало. Если перед бритьём мазал фэйс маслом – картина улучшалась. Но опять же ненужные движения, затраты времени и т.д. Сделал вывод: не знаю у кого как, но лёгкости среза щетины слантами я не почувствовал (слишком тонкая щетина, чтобы это почувствовать), а вот микронеровности на коже, фактически не просматриваемые и не ощущаемые тактильно, сносят сланты очень здорово. Из-за подобной специфики выбриться столь чисто, как, к примеру, менее агрессивным и позволяющим контролировать чистоту бритья маневрируя нажатием на станок, Фендриханом, у меня не получается.
Хотя отдам и должное: бреет эффективно, к лезвиям не прихотлив (я же считаю, что если станок бреет, то с любым лезвием, кроме откровенного шлака, станок будет брить. По-разному: с острыми лезвиями давлю на станок при бритье слабее, с мягкими – сильнее), угол никакой при бритье ловить не нужно (плоскость гарды и крышки всё сделают сами) но, повторюсь ещё раз – не моё.
Из особенностей:
1. Отверстие в плите под ручку шире стандартных, под некоторые ручки Маггардов, но навернуться любые ручки, кромка на углублении под ручку (не знаю зачем это, как и выступы) останется. Это для перфекционистов.
2. Единственный, в моей практике, станок, имеющий разную агрессивность по краям реза. Ни один обзорщик об этом не сказал (по крайней мере, мне не встречался). Это видно визуально, ощущается тактильно, проводя пальцем по режущей кромке головы станка без лезвия снизу-вверх. Я же, для полноты картины приложил линейку.
Для справки, чтобы исключить лишние вопросы: использовал Х3 Икону, Файник, Вундик, куплен другом в Украине, но ещё не доставлен «Днепр-3».
Отзыв – для моего белорусского друга Виктора Тараса.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Олександр Тернавский (Вт 13 Бер 2018 - 11:53), всього регувалося 1 раз(-и)

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyВт 13 Бер 2018 - 10:23

Вважаю, цей огляд не вартий окремого топіку. Тема про цей станок вже існує, наповнюється, відслідковується тощо:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Що таке "КБ", адмін якого щось видалив і як це стосується станка? Ладно вже з Евгением Евгеньевичем.

Яка вага верхньої плитки?

Що ілюструє третє знизу фото (там, де рука тримає дві ручки від станків)?

Що ілюструють дві останні фото зі запханою між плиток лінійкою?
Де в цій голові ріжуча кромка, по якій треба провести, щоби визначити різну агресивність?
Можливо, не вистачає схематичного малюнка для розкриття вашої думки.

Олександре, мені дійсно жаль, що я прочитав приватний відгук, адже ви писали його для вашого білоруського друга. Було б добре, якби ви вказали цю інформацію на початку. Вибачте.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyВт 13 Бер 2018 - 12:00

Ранее тоже так считал. Админ поправил. Если нужно будет - перенесёт.
Классика бритья, с 3500 участниками. Уже "предложили" уйти, чтобы честные имена спекулянтов не порочил, и гармонию админа не нарушал.
Фото поправил - 11 грамм.
Линейка - разность gap по краям.
Друг спросил мнения утром, я поискал и не обнаружил. А поскольку выложил ещё на 2 альтернативных рос. форумах, указал.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 35
Звідки : Харьков

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyСб 12 Травень 2018 - 16:56

Ручка из комплекта царапает голову. Вы что-нибудь подкладываете чтобы ручка не царапала? Пока что пользуюсь  ручкой от мюлле.
Спойлер:
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyСб 12 Травень 2018 - 17:00

Силиконовая прокладка решает
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
BigRedCat
Бувалий
Бувалий
BigRedCat


Повідомлень : 168
Репутація : 41
Дата реєстрації : 04.11.2017

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyНд 17 Черв 2018 - 14:50

Sm1tty пише:
Ручка из комплекта царапает голову. Вы что-нибудь подкладываете чтобы ручка не царапала? Пока что пользуюсь  ручкой от мюлле.
а ручка от Мюле не царапает? Я думаю вот, может это не проблема конкретно этой ручки от Разорока (хотя я свою шлифанул), а проблема совместимости головы из сплава с покрытием и ручки из нержи? У меня и с Маггардовскими ручками, тоже шлифованными на торце, такая проблема есть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 35
Звідки : Харьков

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyНд 17 Черв 2018 - 15:40

BigRedCat пише:
Sm1tty пише:
Ручка из комплекта царапает голову. Вы что-нибудь подкладываете чтобы ручка не царапала? Пока что пользуюсь  ручкой от мюлле.
а ручка от Мюле не царапает?
Нет.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Razorock German 37 Slant Empty
ПовідомленняТема: Re: Razorock German 37 Slant   Razorock German 37 Slant EmptyПт 22 Черв 2018 - 23:39

Отличный станок, один из любимейших, хотя и всего одна его голова -ручки прикручиваю по настроению - от Барбер Пол до лёгкого длинного "бульдога".
Изумительно показали себя в нём мягкие лезвия Sputnik Teflon - только ими я не режусь в этом сланте.

И вообще косо-скашивание слантов заслуживает отдельной похвалы.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Razorock German 37 Slant
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 5Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» Wunderbar slant от RazoRock.
» Fine Superlite Slant DE Razor
» iKon B1 Slant.
» Fatip Storto Originale (ОС, SLANT).
» Yaqi Top Aggressive Slant

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: