ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Edwin Jagger DE89

Перейти донизу 
+38
Meo
Wolfskin
ARTURIUS
Polosatiy
all75
blind_d
serhii
Изотовец
Windigo
Mel
Бобёр
arsonist
trimmer
Sm1tty
stinger
Андроний
alexzu37
fill
Aklex
akozubay
Troto
Viktor
Vladimir
BigRedCat
vk04
zabor
Евгений
Олександр Тернавский
Саша Кавун
Roman313
noc
R0CKman
Vladislav
Chorniy72
Стас
TeeJay
Ruslan
Alter ego
42 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:41

all75 пише:

Он уже устал повторять что сделал выводы и про станки и про фирмы в целом. Джаггер это солидный бренд, с богатой историей, который делает даже Мак3 лучше чем другие, и бреют они лучше чем другие.
А Джилет китайская дешевка, недостойная внимания, без роду и племени... Массмаркет и не более.

Нє, друже, це вже трошки жорсткувато.

Хлопець недавно доєднався до ВКГ, йому все нове, все цікаве, кожен новий крок - це вау!
Це ж нормально. Всі ми в тій чи іншій мірі проходили подібне.
Дамо хлопцеві насолодитися, на ламаймо кайф.

Можливо, якось згодом, спробувавши інше, дізнавшись про інше, хлопець заговорить теж по-іншому. Але ж ми знаємо: в нашому ділі це норма. І ми теж були надто самовпевнені на самому початку. Поки не зрозуміли, наскільки широкий світ нашого захоплення, і наскільки все тут не просто і не однозначно.

Хай це звучить цинічно, але мені зараз значно цікавіше поспостерігати за прогресом людини, ніж душити "души прекрасные порывы" :-)

Wolfskin, vicbro, Kitten911, Yura_, all75, Meo та Денис Карпець Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:50

fill пише:


Нє, друже, це вже трошки жорсткувато.

Хлопець недавно доєднався до ВКГ, йому все нове, все цікаве, кожен новий крок - це вау!
Це ж нормально. Всі ми в тій чи іншій мірі проходили подібне.
Дамо хлопцеві насолодитися, на ламаймо кайф.

Можливо, якось згодом, спробувавши інше, дізнавшись про інше, хлопець заговорить теж по-іншому. Але ж ми знаємо: в нашому ділі це норма. І ми теж були надто самовпевнені на самому початку. Поки не зрозуміли, наскільки широкий світ нашого захоплення, і наскільки все тут не просто і не однозначно.

Хай це звучить цинічно, але мені зараз значно цікавіше поспостерігати за прогресом людини, ніж душити "души прекрасные порывы" :-)
Панове, я вам не якийсь сектант ВКГ))) цього, що в мене вже є, вистачить з головою на все життя)) ну, хіба що пару видів лез можна буде затестити і все! Навіть мило біле Прорасо сподобалось настільки, що зараз почав лише ним голитись. Глибоко залазити у цей світ я не збираюсь, як інші)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:54

blind_d пише:

Панове, я вам не якийсь сектант ВКГ))) цього, що в мене вже є, вистачить з головою на все життя)) ну, хіба що пару видів лез можна буде затестити і все! Навіть мило біле Прорасо сподобалось настільки, що зараз почав лише ним голитись. Глибоко залазити у цей світ я не збираюсь, як інші)))

Три года назад я точно так же говорил, когда купил свой роквелл и прорасо)))

fill, stanislav-q, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:54

blind_d пише:

Панове, я вам не якийсь сектант ВКГ))) цього, що в мене вже є, вистачить з головою на все життя)) ну, хіба що пару видів лез можна буде затестити і все! Навіть мило біле Прорасо сподобалось настільки, що зараз почав лише ним голитись. Глибоко залазити у цей світ я не збираюсь, як інші)))

Я теж так думав :-)))))))))))


Насправді, немає нічого поганого залізти у ВКГ глибше.
Так само, немає нічого поганого в тому, щоб з нього зіскочити... Якщо вдасться :-))))

В будь-якому випадку, ти зробиш так, як вважатимеш за потрібне

stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:00

fill пише:


Я теж так думав :-)))))))))))


Насправді, немає нічого поганого залізти у ВКГ глибше.
Так само, немає нічого поганого в тому, щоб з нього зіскочити... Якщо вдасться :-))))

В будь-якому випадку, ти зробиш так, як вважатимеш за потрібне
Мене якось знайомі з родичами привели в секту (вони називають це церквою), то яким я не був віруючим, але зіскочив з цього всього)))) так само і буде і тут!!!))))

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:05

blind_d пише:

Мене якось знайомі з родичами привели в секту (вони називають це церквою), то яким я не був віруючим, але зіскочив з цього всього)))) так само і буде і тут!!!))))

Як скажеш :-)))
Я й сперечатися не буду, життя покаже. І той, і інший варіанти - хороші.
А що ти вибереш, з яких мотивів - то вже таке. На відміну від секти, у ВКГ вільний вхід і вільний вихід :-)

Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:12

Странно, что у вас такое резко-негативное и настороженное отношение к этому, будто это наркозависимость или алкоголизм. Это ж просто один из способов сделать часть жизнь получше и веселее. Бреешься в любом случае (если хочется конечно) - почему бы не получать от этого удовольствие и новые эмоции на длительной основе?
Если сравнивать с любыми другими хобби - то оно не особо затратное. Особенно если соблюдать определенные рамки и держать себя в руках, пуская на это дело несущественную часть дохода. Покупать мыло за 2к имея ЗП в 8-10к это уже очень расточительно...

Многие другие увлечения вытянут куда больше денег, разве что кроме прогулок по улицам и парку, это пока бесплатно. Но даже там придется раскошелиться, купив пиво, кока-колу или мороженко какое-то  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Kitten911, Yura_, mad_fish, Meo та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:24

stanislav-q пише:
Странно, что у вас такое резко-негативное и настороженное отношение к этому, будто это наркозависимость или алкоголизм. Это ж просто один из способов сделать часть жизнь получше и веселее. Бреешься в любом случае (если хочется конечно) - почему бы не получать от этого удовольствие и новые эмоции на длительной основе?
Если сравнивать с любыми другими хобби - то оно не особо затратное. Особенно если соблюдать определенные рамки и держать себя в руках, пуская на это дело несущественную часть дохода. Покупать мыло за 2к имея ЗП в 8-10к это уже очень расточительно...

Многие другие увлечения вытянут куда больше денег, разве что кроме прогулок по улицам и парку, это пока бесплатно. Но даже там придется раскошелиться, купив пиво, кока-колу или мороженко какое-то  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Я с аудиофилии спрыгнул благодаря вкб, рад бесконечно, особенно с нынешними доходами)))
Экономия нереальная, хотя я тоже себе не покупаю особо дорогих вкб-шных штук))

stanislav-q, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:31

Kitten911 пише:
Я с аудиофилии спрыгнул благодаря вкб, рад бесконечно, особенно с нынешними доходами)))
Экономия нереальная, хотя я тоже себе не покупаю особо дорогих вкб-шных штук))
У мене товариш пару років став займатись музикою)) Витрачав (мабудь, і зараз витрачає) величезні кошти. Точно знаю, що вже витратив 200к грн (навіть більше). Але якщо є можливість і це приносить задоволення - то чого і б не витрачати?))) Особисто для себе я купив колонки Monkey Banana Gibbon Air і мені цього з головою вистачає)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 22:41

fill пише:
Ну, як я пригадую, це сімейна компанія, яка почалася з продажу якісних інструментів і засобів для гоління.
По твоїм посиланням мова йде пор Мюле, але, гадаю, в Джаґґера приблизно така сама історія - продавали ОЕМ. Принаймні, я ніде ніколи не читав, що перед 89-ою вони мали щось інше своє.

Зараз посилання на їхню історію не дам, але якщо щось нарию найближчим часом, радо поділюся.
Щиро дякую, але вже не треба. )))))) Сподіваюсь, тобі і про них буде цікаво прочитати.
У Edwin Jagger все просто і зрозуміло з історією. Вони її чудово розписали на своєму сайті:
історія
Кому нема часу читати оригінал, стислий переказ...
Виявляється що всю свою історію вони виробляли і виробляють ручки для .... барабанний дріб,... багатолезвійних касет Джилет! Так, саме для багатолезвійних касет і саме Джилет.  Першу ручку в 1988 році Едвін Джаггер виготовив в підвалі свого будинку з латуні для Gillette G11:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Так до 2008 року вони розробляли різні ручки для найбільш популярних касет Джилет.
І тільки в 2008 році команда дизайнерів Джаггера випустила бритву під звичайне двостороннє лезо (це була DE89), також випускали її з різними з ручками, які до цього були придумані  для кассет Джилет.
Далі (по теперішній час) компанія продовжує випускати ручки під найпопулярніші касети Джилет.

Закінчується історія ось таким текстом:
С момента создания  бритвы Edwin Jagger всегда разрабатывались для работы с самыми лучшими лезвиями, в первую очередь с революционной системой лезвий Gillette®. Поэтому для меня было огромной честью, когда Эдвин Джаггер был назначен «Надежным партнером Gillette®» в 2017 году, подтвердив, что производимые нами бритвы Gillette® Mach3® и Gillette® Fusion® содержат оригинальные детали Gillette Parts™. Являясь одним из трех доверенных партнеров Gillette® в мире, мы исключительно гордимся множеством уникальных бритв, созданных в результате нашего партнерства с Gillette®. Все три ранее упомянутые коллекции премиум-класса доступны с системами лезвий Mach3® и Fusion®, а также с более умеренными моделями, такими как эта сдержанная бритва Light Blue Mach3.

Про партнерство з Мюле у розробці 89 голови а ні слова... Натомість, дуже пишаються партнерством з Джилет, та використанням їхніх революційних комплектуючих. От молодці хлопці. Придумали кращий варіант а ніж Мюле. Закуповуватись не в Фатіп, а в Джилет. Мабуть Фатіп нічого нового не міг запропонувати, а Джилет он регулярно придумує щось нове. Випустив Джилет нову касетну бритву - закупили комплектуючі, посадили на свої старі ручки - і ось нова лінійка бритв від Едвіна Джаггера. Виходить, допоки Джилет буде випускати касетні станки (та розробляти нові), відповідно, Edwin Jagger будуть випускати нові бритви.
А якщо без сарказму... шкода що вони нові голови не розробляють, а штампують касетники.


Останній раз редагувалося: all75 (Чт 2 Травень 2024 - 23:44), всього регувалося 3 раз(-и)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 22:57

Цікаво, невже такий великий попит на ці дизайнерські ручки до Мак 3?

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 23:48

blind_d пише:
Глибоко залазити у цей світ я не збираюсь, як інші)))
Можна і не глибоко залізти. Так, скраєчку самого. Іноді спробувати щось новеньке, ми щиро порадимо - що можна спробувати )))))


Останній раз редагувалося: all75 (Пт 3 Травень 2024 - 7:57), всього регувалося 1 раз(-и)

stanislav-q, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyПт 3 Травень 2024 - 7:48

all75 пише:

Щиро дякую, але вже не треба. )))))) Сподіваюсь, тобі і про них буде цікаво прочитати.
У Edwin Jagger все просто і зрозуміло з історією. Вони її чудово розписали на своєму сайті:
історія

Дякую! 
Саме це і хотів знайти :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyПт 3 Травень 2024 - 8:11

fill пише:
мені зараз значно цікавіше поспостерігати за прогресом людини, ніж душити "души прекрасные порывы" :-)
Це я зрозумів по єдиній твоїй фразі:
fill пише:
тож у мене інше відчуття.
Це ж треба, настільки дипломатично відповісти про ручку ))))). Добре, хай хлопець порадіє своїм успіхам. Повертаюсь до вивчення історії классиків.

fill, Kitten911, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyПт 3 Травень 2024 - 10:00

Wolfskin пише:
Цікаво, невже такий великий попит на ці дизайнерські ручки до Мак 3?
Незнаю. Самому цікаво як в них розподіленний прибуток від продажів касетників і від продажів Т-шек. Але, судячи з того що багато хто "випускає касетники" (ручки з головами/касетами Джилет): Mühle, Captain Fawcett's, Parker, Truefitt & Hill, та інші ... то тема дуже популярна і має чималий попит. Мабуть ніхто не хоче відставати від Джилет.

І судячи з того яки бритви виробляє Edwin Jagger і як вони позиціонують себе в кінці статті: "С момента создания  бритвы Edwin Jagger всегда разрабатывались для работы с самыми лучшими лезвиями, в первую очередь с революционной системой лезвий Gillette ..."
виходить що Edwin Jagger то більше про ручки до кассет/голів Джилет а ніж про Т-шки. 
Скільки вони випустили видів Т-голів за всю свою історію? Наскільки я знаю - дві. 89-у і ось, нещодавно, 3ONE6 (різні різновиди їхніх станків: DE86, DE86811, DE87, DE87811, DE88, DE89, DE8911, DE89811, DE89ba11, DE89l, Chatsworth Barley, Chatsworth Bulbous, Chatsworth Ebony, Chatsworth Ivory, Chatsworth polished chrome, Imitation Black Marble, Imitation Ebony, Imitation Horn, Imitation Ivory - це одна й та сама голова, 89-а на різних ручках). Касетників вони вже випустили мінімум три види (Gillette G11, Mach3 і Fusion) а може й більше.
Сподіваюсь, вони і далі будуть продовжувати розробку і випуск  Т-шек, і не перейдуть виключно на виробництво касетників, бо 89-а чудова бритва...

fill, Wolfskin та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 7 EmptyСр 8 Травень 2024 - 12:50

blind_d пише:
Бро, ти особисто пробував DE89?
Я так розумію, що питання поставлене в контексті нашої дискусії відносно DE89/Кінг С....  Я за аргументовані дискусії, тому надам аргументовану відповідь...
 
Ні, я не пробував DE89, як і багато інших чудових бритв. Тому я не можу сказати як вона голить відносно Кінг С, в моїх умовах (шкіра, волосся, підготовка, техніка гоління, частота гоління та інше).
Скажу більше, і не планую пробувати, як і багато інших чудових бритв.
І на це є кілька причин, чому я обрав свої бритви (дуже поважних для мене, але я розумію що у інших користувачів, в тому числі у тебе, є свої поважні причини спробувати/обрати інші бритви ніж обрав я):
1. Я обрав більш класичного виробника бритв, з більш давньою історією ніж Джагер. Бритви, відомі нам як Фатіп, виробляються з 1950 року (і, принаймні з 1980 року, бритва не сильно змінювалась). Джагер виробляє Т-шки з 2008 року.
2. Я обрав більш класичний матеріал з якого купую бритви - латунь. Адже перші Т-шки виготовлялись з латуні. І набагато пізніше бритви почали робити з замаку та інших матеріалів. Замак мені не подобається як матеріал для виготовленни бритв і тому я не купую бритви з замаку.
3. Я обрав більш класичний дизайн бритв. Дизайн Фатіпа, не ідентичний, але дуже схожий на дизайн Gillette 102. Gillette 102 - одна із перших в світі Т-шек під двосторонні леза (і двосторонні леза і бритву під них винайшов, розробив і запатентував Кинг Кэмп Жиллетт, і почав випускати з 1903 року).
4. Я з тих, хто: раціонально витрачає кошти, навіщо постійно купувати і пробувати нові станки, якщо вже знайшов свій дзен...
В мене вдосталь бритв: під різний настрій, під різний рівень бажаної агресії, під різне... Тому я не бачу сенсу пробувати/купувати ще щось новеньке.
5. Я отримую ББС (без всіляких пошкоджень) зі своїми улюбленими бритвами (Кинг С, Фатіп і FOCS). Це одна із причин, чому вони улюблені, тому що дають мені легко і без проблем отримати саме ББС (не ДФС+). А загалом у мене шість бритв.
6. Бритва Кінг С мені дісталась майже безкоштовно, я б сказав задарма... 
7. Мені дуже подобається дизайн і ттх Кінг С (дизайн подобається більше, ніж дизайн DE89). Особливо ручка. Це просто неймовірно гарна і зручна ручка. Вона не слизька, красива і маневренна. Нічого подібного я не бачив. Тому я вирішив залишити собі бритву і голитись нею.
8. Ще є кілька незначних причин, але то таке...
Але це все поважні причини для мене.
І так, Кінг С м’яка бритва. Коли я починав голитись з нею, щоб отримати ББС мені потрібні були 4 проходи і добривки. Зараз я вийшов на єффективність три проходи без добривок і маю той самий ББС. Але ще є куди рости, Фатіп дає ББС за 2-2,5 проходи без добривок (як зірки ляжуть).
 
І я розумію, що ніші користувачі обрали інші бритви, накшталт DE89, Blackland Blackbird, Wolfman razor ... зі своїх поважних причин. І у кожного своя/свої улюблені бритви, які з часом можуть змінитись, а можуть залишитись.

Тому, я не пробував DE89 (як і багато інших чудових бритв), і не знаю як вона поведе себе на моїй шкірі/щетині, сподобається чи ні..., але знаю що це чудова бритва.
Бритви Фатіп:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Бритва Джилет 102:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Kitten911, Yura_, SurferUa, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Edwin Jagger DE89
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 7Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Схожі теми
-
» Parker vs Edwin jagger
» Edwin Jagger 81P13
» Edwin Jagger 3ONE6
» Лінійка кремів Edwin Jagger
» Помазок Edwin Jagger 21P36 Волокно

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: