ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Жовтень 2018

Перейти донизу 
+24
Стас
Krasimir
Denisus
Andrey_Ukraine
kastz
alexzu37
Peshek
Ruslan
Imation
Изотовец
Віталій
xxtoyxx
fill
Андроний
AJ
Саша Кавун
Сэм
Олександр Тернавский
Феникс
xzAmsterdam
razorsedge
STEEL
brawl
Roman313
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1213
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 16:50

Roman313 пише:
alexzu37 пише:
Roman313 пише:
alexzu37 пише:
Roman313 пише:
alexzu37 пише:

Все-таки роквел лучше, чем Christopher bradley.
Якщо подобається запах окисленої латуні, її колір золотавий та те що буде появлятися патина то роквел програє краплю :D
Оскільки я все це не переношу то для мене роквел залишається фаворитом, хоч я близький до того щоб оприлюднити нового лідера, якого колись давно продав а вже тиждень як відкрив для себе заново, але поки рано говорити, і це буде стосуватися 5 плити роквела не нижче.
Насколько я правильно понимаю, это Blackbird))
На чому я запалився? :D
так ведь писал на форуме))
Не памятаю а значить не було :D  Можливо з Blackbird Dart спутали :D

В теме про Rocca ты дрозда вспоминал, что нужно нполированного попробовать :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 16:53

Изотовец пише:
Roman313 пише:
alexzu37 пише:
Roman313 пише:
alexzu37 пише:
Roman313 пише:
alexzu37 пише:

Все-таки роквел лучше, чем Christopher bradley.
Якщо подобається запах окисленої латуні, її колір золотавий та те що буде появлятися патина то роквел програє краплю :D
Оскільки я все це не переношу то для мене роквел залишається фаворитом, хоч я близький до того щоб оприлюднити нового лідера, якого колись давно продав а вже тиждень як відкрив для себе заново, але поки рано говорити, і це буде стосуватися 5 плити роквела не нижче.
Насколько я правильно понимаю, это Blackbird))
На чому я запалився? :D
так ведь писал на форуме))
Не памятаю а значить не було :D  Можливо з Blackbird Dart спутали :D

В теме про Rocca ты дрозда вспоминал, что нужно нполированного попробовать :)
У блін о це спостережливість, дійсно було таке, неполірований дрозд зайшов дуже сильно аж боюся врікти, думаю посуне роквела :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 17:47

kastz пише:

Ненависть - чувство свойственное подросткам с юношеским максимализмом, не думаю что вашему юноше зайдет по запаху винтажный Табак :affraid:

  Ну во первых "юноша" lol  твоего возраста четвертый год служит мичманом  на "Скадовске" . Поэтому говорить о юношеском максимализме с твоей стороны как -то не совсем корректно :shock:
  Во вторых запах Табака не считается винтажным ... и это далеко не мое ИМХО.... ( ..он его юзает уже почти год:D ....)
  В третьих ...я не совсем понимаю какую цель в своих постах ты преследуешь?
 Не нравится фото подарка ?? - твое право минуснуть и пройти мимо.....
 Не нравится мой пост  "о взрослых мужиках бреющихся пластмассками..."??  Ну так опять же минусуй и проходи мимо.
Есть что сказать в защиту кассетников -  говори , я готов выслушать любой конструктив...

P.S. Поздравляю с Днем Рождения!!! :0007:
Повернутися до початку Перейти донизу
kastz
Частий гість
Частий гість
kastz


Повідомлень : 82
Репутація : 41
Дата реєстрації : 14.11.2017
Вік : 30
Звідки : Запорожье

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 18:57

Imation пише:
kastz пише:

Ненависть - чувство свойственное подросткам с юношеским максимализмом, не думаю что вашему юноше зайдет по запаху винтажный Табак :affraid:

  Ну во первых "юноша" lol  твоего возраста четвертый год служит мичманом  на "Скадовске" . Поэтому говорить о юношеском максимализме с твоей стороны как -то не совсем корректно :shock:
  Во вторых запах Табака не считается винтажным ... и это далеко не мое ИМХО.... ( ..он его юзает уже почти год:D ....)
  В третьих ...я не совсем понимаю какую цель в своих постах ты преследуешь?
 Не нравится фото подарка ?? - твое право минуснуть и пройти мимо.....
 Не нравится мой пост  "о взрослых мужиках бреющихся пластмассками..."??  Ну так опять же минусуй и проходи мимо.
Есть что сказать в защиту кассетников -  говори , я готов выслушать любой конструктив...

P.S. Поздравляю с Днем Рождения!!! :0007:

Такими резкими высказываниями в сторону кассетников вы можете задеть чувства старичков форума, которые время от времени прибегают к столь легкому и быстрому виду бритья. Да, нас единицы, но мы существуем! Вот, мои чувства уже, как видите, были задеты(

P.S. Поздравления принимаются. Спасибо :roll:
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 19:40

kastz пише:
Imation пише:
kastz пише:

]

Такими резкими высказываниями в сторону кассетников вы можете задеть чувства старичков форума, которые время от времени прибегают к столь легкому и быстрому виду бритья. Да, нас единицы, но мы существуем! Вот, мои чувства уже, как видите, были задеты(

P.S. Поздравления принимаются. Спасибо :roll:

Я всего навсего высказал свое мнение .  И поверь :)  оно совсем не резкое....
При этом никого  ЛИЧНО не обидев.
Насчет "старичков" форума  скажу так:    а у нас что - " НЕУСТАВНЯК"??? :) :)
Хотя у меня большие сомнения что ты знаешь  полный и глубокий смысл этого слова. 😢    Может это и к лучшему... :|
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1213
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 19:45

Демократия - не значит вседозволенность, проявляйте уважение друг к другу и будет вам счастье.
А обсуждение оскорблений чувств "верующих" завязываем, взрослые мужики, а две недели только срач, подколки и т.д. Вы бы так активно лучше б мыло какое обсудили, но мне почему-то кажется и там цапаться начнете.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6938
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 19:46

Парни, завязывайте. Давайте не будем уподобляться. В самом деле, прямо обострение осеннее. Давайте бриться кто чем хочет и уважать мнение товарища по форуму.
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 20:34

Изотовец пише:
лучше б мыло какое обсудили, .

разрядка....
Подсадил я соседа на тешку...:cheers: :bom: с лета....
Выбрали на базаре станочек Бик -Рок ( Меркур 34 :D ) из 7  ...один нормальный. ( на попробовать...)
Лезвий ему дал на пробу Персонны, Дерби , Физер,  на пробу...
Крем Каро , помазок Спокар :D :D
Все хорашо  у парня  пошло ... но сегодня произошло одно НО....
Кто-то из работы ему из Турции стик Арко привез....
Сегодня вечером звонит и говорит что проблемы дома...  Кот убежал , жена ушла..... 😢 😢 😢
Живет- рядом дом частный .. Только захожу к нему - реально запах мыла с НОГ ВАЛИТ....Он его перетер и в банку утрамбовал...
Запах слышен еще с веранды....
В ванную реально зайти невозможно....
Я прекрасно знаю как пахнет Арко... но что б с такой интенсивностью......  Походу турки тройную дозу парфума запыжевали .....Жесть!!!!
Выставили баночку  с мылом во двор ... Даже во дворе пахнет!!!
Хата проветривается...  :D
Жена еще не пришла , хотя обещала когда не будет запаха... :(
Кота нет.... :|

P.S Я понимаю что смешно... :D    Но что с мылом делать... ???  Викинуть н...???
Посоветуйте варианты.... :study:
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 20:48

Для чого викидувати, помістити в герметичну, запахо-непропоскну тару і друзям в оренду здавати як ті захочуть вдома без кота і дружини в тишині поголитися :0016:
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 20:51

Феникс пише:
Imation пише:
Но что с мылом делать... ???
Я бы попробовал так поступить, как с хозяйственным в таких случаях делают- выставить куда-то на свежий воздух на недельку-другую, может выветрится.
Странно, я сам пользуюсь Арко, позавчера побаловал себя покупкой бальзама после бритья из серии Сенситив (+ был крем для бритья, получилась такая двоечка) - никогда у меня с продукцией этого бренда никаких проблем не возникало [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

А у них стик, купленный в разное время, пах по разному и с разной интенсивностью. И, если его перетереть, то пахнуть будет гораздо сильнее, но недолго.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 20:55

Roman313 пише:
Для чого викидувати, помістити в герметичну, запахо-непропоскну тару і друзям в оренду здавати як ті захочуть вдома без кота і дружини в тишині поголитися :0016:

..я теж про це думав :D
Мабуть заберу його собі..... :D
...але  мій  кіт мені цьго не пробачить! ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1213
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 21:00

Roman313 пише:
Для чого викидувати, помістити в герметичну, запахо-непропоскну тару і друзям в оренду здавати як ті захочуть вдома без кота і дружини в тишині поголитися :0016:
Или избавиться от надоевших, назойливых гостей :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 21:13

Сосед звонил...
Хата проветрилась... хотя в ванной запах еще есть и говорит что довольно стойкий.....
Жена пришла..
Кота нет... :(
Мыло отдает...
Мне оно реально не заходит...
Отдаю бесплатно кому оно нравится, хотя с ценами Новой почты - выкинуть легче.....
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 21:16

Imation пише:
Сосед звонил...
...хотя с ценами Новой почты - выкинуть легче.....

Я думаю тут головне на нього адресат наклеїти і відправити, а там вони ще доплатять щоб з відділення забрали :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 21:29

AJ пише:
сразу отправился в мусорное ведро.

Туда же и это отправится! :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 687
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 21:44

мыло Арко не пробовал, но есть у меня Дерби. Говорят, похожи они по запаху. И чего так ругают его - не понимаю Жовтень 2018 - Сторінка 4 3202928208 ну нормальный он, даже нравится
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 21:47

STEEL пише:
мыло Арко не пробовал, но есть у меня Дерби. Говорят, похожи они по запаху. И чего так ругают его - не понимаю Жовтень 2018 - Сторінка 4 3202928208 ну нормальный он, даже нравится

Могу отправить Укрпочтой ( так дешевле на 8 грв. :D )
Пиши в личку если есть желание....
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 21:47

STEEL пише:
мыло Арко не пробовал, но есть у меня Дерби. Говорят, похожи они по запаху. И чего так ругают его - не понимаю [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ну нормальный он, даже нравится

У меня есть оба. Запах - это единственное, чем отличаются. У дерби он весьма приятен. С арко создается впечатление, что во рту стиральный порошок

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 687
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 21:52

слишком много запасов, так может уже не жена уйти, а я быть выгнанным:D но за предложение спасибо)
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Жовтень 2018 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Жовтень 2018   Жовтень 2018 - Сторінка 4 EmptyПн 15 Жовт 2018, 22:13

Хлопцы!
Это реально жесть.. :face:
Сосед через забор спрашивает что это у меня во дворе воняет....??? Ветра сейчас вообще нет..
Говорю - мыло для бритья....  Типа "фирма"  :king: . Турция... ( сам бреется раз в неделю опаской и хозяйственным мылом) ... Все мои попытки попробовать что-то другое  - отметает. 😢
Он как нюхнюл и  ах......!
Говорит дай на ночь, я во времянке от мышей оставлю..... :bom:
Короче отдал пока соседу на "пробу".....
У меня когда-то был стик Арко..... то оно так не воняло....  Я нормально его юзал и оно меня устраивало...  Но то,  что я держал в руках сейчас - просто ужас....!!  Очень стойкий запах  страшной химии....   а когда глубже вдыхаешь - мурашки бегут.
Ребята ,  обходите это мыло стороной! :(
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Жовтень 2018
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 8Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
 Схожі теми
-
» Жовтень 2019
» Жовтень 2021
» Жовтень 2022
» Жовтень 2023
» SOTD жовтень 2020

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДАВАЙТЕ ХВАЛИТИСЯ-
Перейти до: