Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться

Периодичность бритья

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий
АвторСообщение
Peshek
Завсегдатай
Завсегдатай
Peshek

Дата регистрации : 2018-07-03

Периодичность бритья - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyПт 7 Сен 2018 - 16:56

Ага, до "морди лиця" Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyСб 8 Сен 2018 - 7:27

Just a Hobby пишет:
уже подумываю стримить)))))
А вот это дело cheers
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyСб 8 Сен 2018 - 7:29

Peshek, я тебя и не узнал с новой аватарой, богатым будешь Twisted Evil
Peshek
Завсегдатай
Завсегдатай
Peshek

Дата регистрации : 2018-07-03

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyСб 8 Сен 2018 - 10:26

Дякую! Ваші слова та й до Бога. Very Happy
Едуард
Завсегдатай
Завсегдатай
Едуард

Дата регистрации : 2018-02-27

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyЧт 27 Сен 2018 - 16:04

Вітаю.

Голюсь кожен ранок .
Бритви (клинки) в ротації .
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyПт 28 Сен 2018 - 10:42

Голюся зазвичай щодругого дня. Інколи даю зайвий день на відростання.
Тож, в середньому виходить тричі на тиждень.
Якщо добре виголився, то наступного ранку ще не надто є що голити.
Голюся у три проходи.

Але якщо виникає потреба чи з’являється натхнення голитися щодня, то дійсно часто пропускаю перший прохід (по росту). Особливо зайвим він буде мені на третій і подальші дні щоденного гоління.

Теж голюся до BBS, але час від часу даю відпочити шкірі на шиї, тож можу там не виголюватися в нуль. Виходить DFS, що в принципі мене також влаштовує - певний копроміс між якістю і комфортом.
Автор этого сообщения в настоящий момент забанен. - Посмотреть сообщение
Toivo
Завсегдатай
Завсегдатай
Toivo

Дата регистрации : 2018-05-09

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyСр 21 Ноя 2018 - 0:10

Только BBS (ну до чего же не нравится мне эта аббревиатура; впрочем, это моя проблема). Раз в два дня, если не нужно идти на приём к датской королеве. Иногда, редко, в режиме раз в три дня, чтобы кожа отдохнула и бородка с усами приросли, для коррекции контура.

Считаю, что каждодневное бритьё в ноль не даёт коже продыху, истончает эпителий. А бриться наполовину — не приучен-с. Smile
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyСр 21 Ноя 2018 - 11:45

Голюся DE станком вранці кожен день у 2 або 2+ проходи (пробував і 1+ проходи - теж можна). BBS не прагну, інакше врослі волоски і подразнення - з досвіду.
Результат - щодня приємна процедура, вибритий і шкіра вдячна.

Последний раз редактировалось: Oleksii (Чт 22 Ноя 2018 - 9:27), всего редактировалось 1 раз(а)
Santa
Новичок
Новичок
Santa

Дата регистрации : 2018-10-08

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyЧт 22 Ноя 2018 - 0:02

Всім форумчанам Привіт! Голюся щоранку безпечною бритвою, WTG+ATG. Виходить DFS, рідко BBS. Деколи пропускаю день-два, але це рідкість.
Дmитрий
Завсегдатай
Завсегдатай
Дmитрий

Дата регистрации : 2018-10-17

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyЧт 22 Ноя 2018 - 7:15

Жилетом раз в неделю брился, перешёл на Тэшки и через день начал. 3 прохода и добривка.

Отправлено через Topic'it
https://vk.com/ffrenzy
alexzu37
Завсегдатай
Завсегдатай
alexzu37

Дата регистрации : 2018-01-20

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyЧт 22 Ноя 2018 - 8:25

Идеальный вариант - через день. В основном получается 3 раза в неделю. Бывает бреюсь на следующий день, но кожа не успевает отдохнуть.
arsonist
Завсегдатай
Завсегдатай
arsonist

Дата регистрации : 2018-11-21

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyЧт 22 Ноя 2018 - 18:50

Примерно раз в 3-4 дня.
Just a Hobby
Admin
Just a Hobby

Дата регистрации : 2017-10-17

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyЧт 22 Ноя 2018 - 19:50

Если бритвенный сет (в основном станок\лезвие) "ТВОЙ", то через день - это просто кайф.
Во-первых - каждый день приедается (пробовал). Во-вторых - через день и кожа отдыхает и брить есть что)))
p.s. бреюсь вечером, после работы!

http://www.shaveua.com
Дmитрий
Завсегдатай
Завсегдатай
Дmитрий

Дата регистрации : 2018-10-17

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyЧт 22 Ноя 2018 - 19:54

Just a Hobby пишет:
Если бритвенный сет (в основном станок\лезвие) "ТВОЙ", то через день - это просто кайф.
Во-первых - каждый день приедается (пробовал). Во-вторых - через день и кожа отдыхает и брить есть что)))
p.s. бреюсь вечером, после работы!
Согласен. После работы и душа сам Дарвин велел. Отдохнуть душой, окунутся в сандал)

https://vk.com/ffrenzy
arsonist
Завсегдатай
Завсегдатай
arsonist

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyПн 26 Ноя 2018 - 8:32

То же боюсь раз в 2-3 дня.
xxtoyxx
Постоялец
Постоялец
xxtoyxx

Дата регистрации : 2017-11-04

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyПн 26 Ноя 2018 - 8:34

arsonist пишет:
То же боюсь раз в 2-3 дня.

Не бойтесь. Я раньше вообще каждый день боялся, теперь стал смелее, и через день боюсь

arsonist
Завсегдатай
Завсегдатай
arsonist

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyПн 26 Ноя 2018 - 8:45

Я уж давно отбоялся.Когда брился кассетниками, брался каждый день.
Сергій1979
Новичок
Новичок
Сергій1979

Дата регистрации : 2018-07-05

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyВс 17 Фев 2019 - 10:47

Феникс пишет:
Рост щетины определяется в основном тестостероном...

у попередньому пості:
К слову сказать, частое бритье стимулирует избыточный рост волос.

Фенікс, бачу тут певну суперечність. Так, на вашу думку тестостерон чи часте гоління є причиною швидкого росту щетини ? Чи Ви вважаєте, що часте гоління стимулює більш високий рівень вироблення тестостерону ?
До речі, мені один лікар говорив, що тестостерон виробляється не тільки відомими чоловічими органами, але і наднирниками і навіть ШКІРОЮ. Тобто, можливо, якщо ми часто "стимулюємо" шкіру обличчя, може від цього і тестостерону стає більше. Думаю, така гіпотеза теж має право на існування.

Последний раз редактировалось: Сергій1979 (Вс 17 Фев 2019 - 10:54), всего редактировалось 1 раз(а)
Сергій1979
Новичок
Новичок
Сергій1979

Дата регистрации : 2018-07-05

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyВс 17 Фев 2019 - 10:53

Изотовец пишет:
Периодически сталкиваясь с раздражением и красными точками стала проскакивать мысль, что занимаясь отращиванием щетины и давая отдохнуть коже, т.е бреясь раз в три дня я ей делаю наоборот медвежью услугу.
Вот соответственно и стало интересно, а как часто кто бреется?

Голюся раз в два дні Muhle r89.
Зі свого досвіду дійшов висновку, що:
1. Шкірі обличчя необхідно дати час відпочити.
2. Коротка щетина не так розм'якшується, оскільки волосини - надто короткі і вбирають менше вологи.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyВс 17 Фев 2019 - 11:15

Сергій1979 пишет:

До речі, мені один лікар говорив, що тестостерон виробляється... навіть ШКІРОЮ. Тобто, можливо, якщо ми часто "стимулюємо" шкіру обличчя, може від цього і тестостерону стає більше.
Если каждый день получать по морде лицу (стимуляция кожи лица), станешь настоящим мужиком Very Happy. А что, в этом что-то есть Very Happy . На самом деле тестостерон синтезируется семенниками, корой надпочечников и яичниками у женщин. Выработка этого гормона зависит от многих факторов, наследственность, национальность, образ жизни, питание и т.д. На рост щетины кроме тестостерона также влияет еще и состояние кожи, ее желез. Нет в этом деле какого-то одного универсального фактора. Ну, я так думаю.
Изотовец
Постоялец
Постоялец
Изотовец

Дата регистрации : 2018-04-14

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyВс 17 Фев 2019 - 11:23

В плане скорости роста думается мне ничего не меняется особо, а вот сама щетина при регулярном бритье становится грубее и толще, поэтому у людей и складывается обманчивое мнение, что щетина растет быстрее. Но это лишь мое предположение сделанное по своей морде лица и оно может быть ошибочным Smile
Феникс
Завсегдатай
Завсегдатай
Феникс

Дата регистрации : 2018-03-14

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyВс 17 Фев 2019 - 14:31

Сергій1979 пишет:
Феникс пишет:
Рост щетины определяется в основном тестостероном...

у попередньому пості:
К слову сказать, частое бритье стимулирует избыточный рост волос.

Фенікс, бачу тут певну суперечність. Так, на вашу думку тестостерон чи часте гоління є причиною швидкого росту щетини ? Чи Ви вважаєте, що часте гоління стимулює більш високий рівень вироблення тестостерону ?
До речі, мені один лікар говорив, що тестостерон виробляється не тільки відомими чоловічими органами, але і наднирниками і навіть ШКІРОЮ. Тобто, можливо, якщо ми часто "стимулюємо" шкіру обличчя, може від цього і тестостерону стає більше. Думаю, така гіпотеза теж має право на існування.
Постараюся перейти на державну мову, щоб не було ніякої плутанини в термінах  Smile
Якщо прочитати уважно мої пости - ніяких суперечностей на самому ділі в них немає. Щодо тестостерону, я написав- "в основному"... Тобто, малося на увазі, що це не єдиний фактор прискорення росту щетини. Таких чинників багато - це і вік, і раса, і генетичні дані, і стан ендокринної системи взагалі, і наявність якоїсь патології шкіри. Гіпотеза про вироблення тестостерону в інших місцях організму теж має право на життя, чому ні? Сучасна наука далека від ідеалу. Вона може тільки КАЗАТИ, що знає все. Так як древні говорили, що Земля плоска і що саме Сонце крутиться навколо неї.
З нашим модератором я також згоден. Я ношу бороду, і вона м"яка. А щетина, яку я підбриваю регулярно навколо борідки- жорстка. Тобто, відразу помітний контраст. 
Також звернув увагу, що при голінні раз в три дні і раз на тиждень також є суттєва різниця- триденна щетина відчутно жорсткіша.
Феникс
Завсегдатай
Завсегдатай
Феникс

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyВс 17 Фев 2019 - 14:34

Скажу навіть більше. Ріст бороди у спортсменів, які регулярно тренуються, і чоловіків, що ведуть малорухомий спосіб життя, значно відрізняється- у першої категорії вона росте помітно інтенсивніше. Тобто, навіть другорядні чинники на цей ріст впливають- інтенсивність фізичних навантажень, які в свою чергу регулюють рівень тестостерону.
Феникс
Завсегдатай
Завсегдатай
Феникс

СообщениеТема: Re: Периодичность бритья   Периодичность бритья - Страница 2 EmptyВс 17 Фев 2019 - 14:36

Можливо, дехто буде глузувати, але я зустрічав ветшейверів, які впевнені, що фаза Місяця також впливає на цей ріст. За їх словами, якщо на ростучий вони голяться раз в 2-3 дні, то спадаючий дозволяє їм виглядати охайно 3-4.

Периодичность бритья
Страница 2 из 3На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БОЛТАЛКА-
Перейти: